ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Донер-кебаб: що це за страва і як її готують

Велика Епоха

Донер-кебаб — це "швидке" блюдо, що складається з дрібно нарубаного смаженого м'яса, овочів та лаваша, який є обгорткою для начинки. Для соковитості та відтінку смаків інгредієнтів у начинку додається соус. Тобто, це аналог шаурми, кількість шанувальників якої обчислюється мільйонами.

Донер-кебаб
Донер-кебаб

Як і подібні страви, донер-кебаб можна замовити з доставкою. У Львові працює компанія "ФАРШ", яка займається приготуванням та доставкою цієї популярної страви. Перейдіть на сторінку https://farsh.in.ua/product-category/kebab/, щоб зробити своє замовлення.

Донер-кебаб
Донер-кебаб

Як готується донер-кебаб

У приготуванні цієї страви немає особливих складнощів, але все одно вона виходить смачною далеко не у кожного кулінара. Дуже важливо правильно обсмажити м'ясо для начинки. Для цього зазвичай використовується вертикальний рожен, на який нанизуються шматки курятини або іншого м'яса. Їх зрізають гострим ножем у міру прожарювання, а потім подрібнюють.

Донер-кебаб
Донер-кебаб

У начинку донер-кебаба найчастіше додають свіжі помідори, огірки, салат чи пекінську капусту. Але такий набір не є єдиним правильним. Кожен кухар може експериментувати, додаючи в начинку щось інше. Наприклад, часто до неї додають моркву по-корейськи, обсмажені гриби, звичайну білокачанну капусту (іноді квашену), смажену картоплю. Загалом експериментувати зі складом начинки ніхто не забороняє.

Донер-кебаб
Донер-кебаб
приправа
приправа

На смак донер-кебаба дуже впливає соус, доданий в начинку. Часто його готують на основі грецького йогурту, кефіру, сметани та майонезу, до яких додають часник та різні прянощі. Бажано, щоб соус після приготування добре настоявся, щоб смаки та аромати доданих до нього спецій добре розкрилися. Знову ж таки, кожен кухар може мати свій секрет приготування цього соусу.

Донер-кебаб
Донер-кебаб

Донер-кебаб як чудовий перекус

У порівнянні з іншими "швидкими" стравами донер-кебаб значно корисніший. Бо м'ясо для нього не смажиться у жирі, а запікається на рожні. Надлишки жиру при цьому капають униз. Овочі в начинці свіжі та повні вітамінів, а соус є джерелом білків та жирів. Звичайно, все це можна сказати тільки про якісну страву, яка приготована зі свіжих, добірних продуктів. Ретельно вибирайте місця для покупки такої вуличної їжі та не замовляйте її у привокзальних забігайлівках. А найкраще користуйтесь послугою доставки донер-кебабу, щоб спокійно насолодитися його смаком удома або в офісі.