ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як правильно вибирати зал для тренінгу, майстер-класу та іншого заходу

Велика Епоха

Сьогодні у багатьох компаніях регулярно проводяться тренінги, майстер-класи та інші подібні заходи для працівників. Їхні цілі можуть бути різними: згуртування колективу, налагодження зв'язків між співробітниками, їхнє навчання. Для будь-якого такого заходу знадобиться обладнаний зал, якого немає у кожної компанії. Тому його найчастіше доводиться брати в оренду на час проведення заходу.

оренда приміщень
оренда приміщень

Як шукати?

Найпростіше знайти приміщення для заходу за допомогою інтернету. Для цього створено спеціальні послуги. Якщо вам знадобиться оренда приміщень в Києві, то для пошуку скористайтесь сервісом Renty. На ньому зібрано дуже багато цікавих та незвичайних локацій у межах української столиці, які можна використовувати для проведення ділових та інших заходів. Цей сервіс буде корисним як керівництву компанії. З його допомогою можна знайти зал для банкету, фотостудію, кафе, концертний зал та багато інших об'єктів для оренди.

оренда
оренда

Яким має бути ідеальний зал для тренінгу чи майстер-класу

Ось основні риси ідеальної зали, на які варто орієнтуватися при виборі локації:

  • зал досить просторий для того, щоб у ньому вистачило місця для розміщення всіх учасників заходу;
  • в ньому є зручні та якісні меблі, а при необхідності орендар може замовити додаткові столи, стільці та інші предмети;
  • у залі гарна акустика, що дуже важливо для виступів учасників;
  • локація знаходиться в районі міста із зручною транспортною розв'язкою. У всіх запрошених має бути можливість швидко дістатися до потрібного місця на різних видах транспорту;
  • орендодавець може запропонувати додаткові послуги орендарю. Це може бути організація обідньої перерви, встановлення додаткової техніки та інші послуги.
оренда приміщень
оренда приміщень

Ідеально, якщо вартість оренди такого залу буде наближена до середньої ринкової вартості оренди у місті. Хоча є дуже дорогі, але добре обладнані зали підвищеного комфорту. Для деяких заходів можуть знадобитися такі локації.

вартість оренди
вартість оренди

Не поспішайте заочно домовлятися з орендарем про оренду та платити гроші. Перед підписанням договору обов'язково завітайте до зали, щоб оцінити її. Можливо, вона не відповідає тим фотографіям та описам, які надав вам її власник. Також варто переконатися у справності всього обладнання у залі, щоб потім у її поломці не звинуватили вас (довести протилежне може бути складно).