Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про оренду бетономішалок, їх види та вибір

Середа, 22 грудня 2021 року

Бетонозмішувач може знадобитися вам під час будівництва, ремонту та облагородження присадибної ділянки. Цей пристрій значно полегшує людську працю, адже готувати бетонний розчин за допомогою ручних інструментів досить важко. І якщо йдеться про замішування великої кількості суміші, то без хорошої бетономішалки не обійтися.

бетономішалка

Купувати бетонозмішувач або орендувати її?

Якщо ви плануєте використовувати бетонозмішувач лише епізодично (наприклад, при будівництві гаража або бетонної доріжки на ділянці), то вам буде вигідніше орендувати її, а не купувати. Адже власний бетонозмішувач треба десь зберігати, а місця він займає чимало. До того ж оренда обійдеться вам значно дешевше, ніж покупка. Замовити бетонозмішувач можна на сторінці https://www.skb.lviv.ua/poslugi-minimiksera/ компанії "СтрийКумБуд". Вона пропонує своїм клієнтам послуги високопродуктивного та зручного у використанні міні-міксера, за допомогою якого ви за короткий час зможете приготувати багато чудового бетону.

оренда бетомішалки

Різновиди бетономішалок

Існує дві групи бетономішалок: гравітаційної дії та примусової дії. Головна різниця між ними криється у типі конструкції та принципі роботи. Так, бетонозмішувач гравітаційної дії оснащується контейнером, що закривається. У нього засипають інгредієнти для приготування бетону та його закривають кришкою. Після цього контейнер починає обертатися, внаслідок чого інгредієнти змішуються та виходить бетонна суміш. А ось бетонозмішувач примусової дії оснащується лопатями, які й забезпечують змішування інгредієнтів.

оренда ботономішалки

Як вибирати бетонозмішувач

При його виборі багато хто забуває один важливий момент. Річ у тому, що об'єм контейнера, в якому готується розчин, не відповідає обсягу цього розчину. Адже, при засипанні інгредієнтів контейнер заповнюється на дві третини. Наприклад, якщо об'єм контейнера становить 150 літрів, це означає, що в ньому за один раз можна приготувати 100 літрів розчину. Враховуйте це, щоб не помилитися і купити той бетонозмішувач, об'єму якого вам вистачить.

Не варто купувати дуже великий бетонозмішувач, якщо в цьому нема потреби. Для роботи він використовуватиме багато електрики, також він буде громіздким і займе чимало місця при зберіганні. Для побутового використання зазвичай цілком вистачає бетонозмішувача з контейнером об'ємом близько 100-150 літрів.

Comments   

загрузка...