• Рейлінги для кухні — дрібниця, яка формує інтер’єр

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 14 грудня 2017 року

ⓅРейлінг — це труба, яку використовують для підвішування кухонних аксесуарів і посуду. Такий пристрій допомагає оптимізувати простір і створює додатковий затишок у разі грамотного його застосування. Завдяки йому господині можуть також оптимально розташувати все, що має бути максимально доступним.

У Харкові рейлінги, як і іншу кухонну фурнітуру, можна придбати на сайті https://kh.viyar.ua/catalog/relingi_i_krepezhi/ авторитетного меблевого інтернет-магазину «ВіЯр». Тут можна купити стандартну кухню або замовити індивідуальний проект, а також завбачливо придбати всі необхідні для ремонту дрібниці та витратні матеріали.

Обираємо кухонний рейлінгРейлінги для кухні

Рейлінги для кухні формуються на основі труби, до якої кріпляться різноманітні гачки, полички та утримувачі. Найкраще встановлювати такий пристрій над робочою поверхнею під навісними шафами. Не варто прикріплювати рейлінг над плитою — тоді предмети на ньому швидко вкриються жировим нальотом.

Іноді такий спосіб кріплення поєднують із підсвічуванням — зручною додатковою функцією. Так господині буде зручніше працювати, а всі члени родини отримають затишну та комфортну кухню, на якій хочеться не тільки їсти, але й вести довгі та неспішні бесіди.

Щоб використовувати всі функції такого кріплення максимально, варто прислухатися до кількох практичних порад:

  1. Надійність кріплення. Монтуючи таку трубу, необхідно враховувати не тільки її власну вагу, але і приблизну вагу всього того, що буде на ній кріпитися і висіти;
  2. Місце розміщення. Розмістити рейлінг можна в будь-якому зручному для господині місці, варто лише уникати близькості з плитами та поверхнями для приготування їжі, щоб на підвішених предметах і трубах не накопичувалися жирові відкладення;
  3. Прихильники мінімалізму, які бажають максимально заховати всі кухонні предмети, можуть розмістити такі кріплення всередині кухонних шаф;
  4. Якість комплектуючих має величезне значення, адже саме від їхньої надійності залежить те, яку вагу та навантаження зможуть витримати рейлінги, тому заощаджувати на такій фурнітурі не варто.

Для дрібного господарського начиння на таких кріпленнях можна помістити сітчасті полиці, на них не буде застоюватися вода, а посуд або інше кухонне приладдя швидко просихатиме та завжди буде під рукою. В останньому і полягає основна перевага такої системи зберігання — не потрібно витрачати час на пошуки необхідного в шафках і ящиках.

Доглядати за рейлінгами досить просто: лише протріть їх спочатку ганчіркою, а потім — насухо паперовим рушником, щоб уникнути розводів. Після цього труби сяятимуть як новенькі. Варто протирати їх регулярно, щоб уникати накопичення бруду та жиру. Ваша кухня завжди буде впорядкована й охайна завдяки такому корисному пристрою.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...