• Худнемо: масляні обгортання без неприємного «обгорнення»

  • П'ятниця, 14 березня 2008 року
Масляні обгортання зменшують целюліт, підвищують пружність шкіри, мінімізують розтяжки - переконані косметологи. Спробуємо «обгорнутися» у домашніх умовах, відкинувши перебування в спеціальній целофановій плівці.

Плівку використовують як термопокривало для ефекту сауни. Підсилити обмін речовин і дію активних інгредієнтів може також гаряча ванна. Обгортання не рекомендують робити частіше одного разу на тиждень. Після 6-10 тижнів застосування обгортань зменшується обсяг проблемних зон, підвищується пружність шкіри, шкірний рельєф вирівнюється.

Спершу визначаємо день, скажімо, четвер. У понеділок замість вечері з'їдаємо один великий грейпфрут, його шкірку заливаємо 0,5 склянки масла-основи: оливкового, мигдального, масла виноградних кісточок. Ставимо в темне не жарке місце на 3 дні. Масло грейпфрута вважається дуже ефективним при лікуванні целюліту.

У призначений день готуємо гарячу ванну, нанісши масло на необхідні місця, занурюємося по груди у воду на 10-15 хвилин. Далі змиваємо залишки масла звичним Вам засобом: гель для душу, мило. Якщо шкіра дуже суха, можна нанести охолоджуючий зволожуючий крем.

Замість вечері рекомендуємо цього дня зелений чай.

 
 
 
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...