• Дев'ять способів почувати себе безпечніше в 2008 році

  • П'ятниця, 8 лютого 2008 року

1. Тільки ненормальні посилають SMS по мобільному або фарбують губи помадою, коли керують машиною. Вони становлять одну з причин, із якої травми - головна причина смерті в Канаді до 44 років.

Тому захистіть себе і Ваших дітей від дурних нещасних випадків, які не повинні статися. Установіть сигналізацію від диму і чадного газу у вашому будинку; зберігаєте отруйні продукти поза досяжністю дітей; надягайте рятувальні костюми, плаваючи в човні, і шоломи, коли катаєтеся на велосипеді. Не перетворюйтесь на рядочок у статистиці! Й остерігайтеся ненормальних!

2. Якщо ви не займаєтеся спортом у ці дні, ви можете відчути, що вас упіймали на гарячому. Але я маю зізнатися: я ненавиджу, ненавиджу і ще раз ненавиджу одноманітні рухи пробіжок або тренувань на рухомій доріжці й відійшов від цього. Це рішення може піти мені не на користь.

Але я вважаю, що найголовніше - це рухатися й не здобувати травм під час цього процесу. Тому я проходжу милі кожного тижня. Я відзначив, що я все ще ходжу, тоді як у тих, хто молодший за мене, вже є штучні суглоби коліна й стегна після численних травм, здобутих від бігу та інших навантажень на суглоби.

3. Припиніть їсти калорійну їжу на сніданок, яка складається наполовину з цукру. Краще вже з'їсти упаковку. Швидше почніть день із пластівців, які містять 14 грам волокна. Дослідження в Гарварді показують, що цей вибір зменшує ризик серцевої хвороби й ожиріння. Це також допомагає запобігти запору.

4. Моряк Попай мав рацію щодо шпинату. Цей та інші темно-зелені покриті листям овочі багаті на антиоксиданти і, згідно з даними Університету Огайо, допомагають запобігти катаракті.

Інше дослідження показало, що фолат (вітамін B), що також знайдений у зелених листових овочах, знижує шкідливу дію стресу. Загальна рекомендація, яку можна повторювати багато разів: їсти всі види овочів корисно. Додати більше риби, щоб отримати здорові омега-3 жирні кислоти, також гарна ідея.

5. Не включайте своє ім'я до списку тих, хто вмирає від раку товстої кишки. Пацієнти часто кажуть мені: «Але ж колоноскопія - це боляче». Я погоджуюся, що є тимчасовий дискомфорт, але лікування набагато гірше. Крім того, все в житті відносне, а тому дискомфорт цієї процедури мінімальний, як порівняти із смертю від смертельного раку товстої кишки. Не відкладайте на потім. (Примітка редактора: колоноскопія рекомендується для людей віком за 50 років)

6. Якщо під час операції хтось захоче обмінятися рукостисканням, скажіть: «Так не піде». Якби ми могли покласти край цій традиції і переконати всіх мити руки частіше, це б зменшило розповсюдження інфекційних хвороб. Це також допомогло б підготуватися до наступної епідемії, яка в результаті вразить і вб'є тисячі людей.

7. Їжте принаймні 500 міліграм вітаміну C щодня. Це головний антиоксидант, і, згідно з наявними даними, він зменшує проблеми старіння, такі як катаракта. Недавні дослідження, проведені доктором Сіднеєм Бушем, англійською лікаркою-окулістом, показали, що щоденні високі дози вітаміну C (3000-6000 міліграм) можуть змінити розвиток атеросклерозу в протилежну сторону.

Іронічно, що десятки мільйонів доларів витрачено на дослідження холестерину, а на вивчення вітаміну C доводиться випрошувати милостиню. Запам'ятаєте, що тварини виробляють свій власний вітамін C, тоді як люди втратили цю здатність. Це може бути причиною того, що серцеві захворювання стали вбивцею номер один.

8. Не приймайте більше ліків, ніж потрібно. Наполеон мав рацію, коли сказав своїй лікарці на острові Святої Олени: «Прийнявши одного дня дозу ліків, після цього, ймовірно, ви будете вимушені прийняти сотню додаткових». Пам'ятаєте, що ви ніколи не матимете вільного життя з ліками.

9. Добре висипайтеся. Багато досліджень показують, що вісім годин - магічне число для того, щоб бути здоровим.

Доктор Гіффорд-Джонс - медичний журналіст, що займається приватною практикою в Торонто.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...