• Чи хвилюєтесь ви про власний ДНК?

  • П'ятниця, 12 жовтня 2007 року

В результаті дослідження, що проводилось в Шефілдському університеті Великобританії, деяких консервантів, що містяться в продуктах харчування і напоях, було зроблено припущення про те, що вони здатні пошкоджувати структуру ДНК. Бензоат натрію, один з найпоширеніших консервантів, що входить до складу таких напоїв як Пепсі, Кока-кола, Спрайт і ін., а також до маринадів, соусів тощо, має згубну дію на здоров'я.

Пітер Пайпер, професор молекулярної біології і біотехнології, який досліджує бензоат натрію з 1999 року, випробовував дію цього консерванту на клітинах живих дріжджових культур. Він встановив, що ця речовина ушкоджує мітохондрії ДНК.

Професор Пайпер опублікував своє дослідження у британській газеті "The Independent"  в неділю, 27 травня: "Ці хімічні речовини здатні викликати серйозне пошкодження мітохондрій ДНК, що призводить до втрати активності, навіть до повного їх знищення."

"Мітохондрії споживають кисень і забезпечують вас енергією, і якщо їм завдається шкоди - як це трапляється під час хвороб - значно порушуються функції клітин.  Є ціла низка захворювань, що зараз пов'язують з пошкодженням ДНК, - хвороба Паркінсона і досить велика кількість нейродегенеративних хвороб, і, перш за все, процес старіння."

Бензоат натрію міститься в природному вигляді в журавлині, яблуках, молочних продуктах, кориці і гвоздиці. Згідно з інформацією сайту inchem.org, кількість бензоату натрію, що знаходиться в  природній формі в харчових продуктах, складає приблизно 40 міліграм/кг. Використовуючи бензоат натрію в якості консерванта, його концентрація зростає приблизно до 2 000 міліграмів/кг. Історично бензойну кислоту отримували методом сухої дистиляції бензойної смоли. Зараз в промисловості її вигідно виготовляти з толуолу. Бензоат натрію отримують з бензойної кислоти.

FDA ( Управління з харчових і лікарських препаратів) проводила дослідження, головним чином, на щурах і  мишах. Дослідження, як і тести, що проводилися на обмеженій кількості людей, не показали несприятливих ефектів в період з 1960-х до 1980-х років, тому FDA вважає бензоат натрію і бензойну кислоту нешкідливими.

Група Підтримки гіперактивних дітей Великобританії не погоджується з цим висновком і рекомендує утримуватися від бензоату натрію і бензойної кислоти. Професор Пайпер вважає тести  FDA "застарілими."

Було проведене невелике дослідження на щурах, яким давали 1 800 міліграмів/кг бензоату натрію/бензойної кислоти - це призвело до пошкодження їх центральної нервової системи. Бензойна кислота викликала патологію печінки і призвела до зниження ваги. Проте, ці дослідження вважають недостатніми для визначення бензоату натрію небезпечною для людини речовиною.

Вітамін C (аскорбінова кислота), що входить до складу безалкогольних напоїв, реагує з бензоатом натрію, внаслідок чого утворюється бензол - відомий канцероген і речовина, що забруднює повітря.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...