• Вдале позбавлення зайвої ваги

  • Середа, 8 серпня 2007 року

Наприкінці січня цього року я важив 107 кг, що на 27 кілограмів більше за норму для чоловіка моєї статури. Я був схожий на мішок картоплі й саме так себе почував. Потрібно було щось робити. Я вже не міг купувати одяг ще більшого розміру, що я робив протягом якогось часу.

Я виконував численні вправи, їздив на велосипеді, замість ліфта піднімався пішки, іноді робив прогулянки просто неба. Але цього виявилося недостатньо. Я не набирав вагу, але й не втрачав її, і мене це не влаштовувало.

Одного разу з телевізійної реклами я довідався про одну з програм позбавлення зайвої ваги. Люди, які раніше страждали надмірною вагою, завдяки цій програмі тепер виглядали дуже добре.

Отже, я подумав про себе: "Хммм...", і пошкандибав до місцевої аптеки Террі Вайта, що рекламувала схуднення. Після деякого очікування, жінка-консультант зустрілася зі мною, щоб розповісти про програму й про те, що вона у собі містить.

Програма починається зі скорочення кількості споживаних вуглеводів, оскільки наші тіла відкладають вуглеводи як жир на «чорний» день. Організм, не одержуючи нових вуглеводів, змушує тіло витрачати вже накопичені вуглеводи, таким чином, спалюючи жир.

Консультант також пояснила, що треба уважно читати етикетки на продуктах харчування перед покупкою. Продукти, що мають 5 одиниць вуглеводів на 100 грамів - повністю забороняються. Про цукор, включаючи мед, можете просто забути. Для мене це виявилося проблемою, оскільки я люблю солодке, що, звичайно ж, сприяло моєму збільшенню ваги.

Інші харчові продукти, що заборонені програмою, це: хлібобулочні вироби, крупи, макарони, рис, печиво, фруктовий сік, льодяники, кукурудза, горох і гарбуз. Деякі фрукти з високим змістом цукру також заборонені.

А що ж можна істи? Програма пропонує вам смачні супи й коктейлі, щоб забезпечити організм основними живильними речовинами й мінералами.

На сніданок у мене був коктейль, змішаний із клітковиною, що становить основний обсяг наповнення шлунка. Додавання банана або манго в сполученні з коктейлем допомагало протриматися мені до обіду - дозволено два фрукти в день, але відібрані фрукти повинні бути тільки з низьким змістом цукру.

На обід - свіжий суп. Мій улюблений - пакетик гарбузового супу, змішаний зі звареною на парі броколі й кольоровою капустою, зі смаженими шматочками тофу, цибулею й грибами, з зубчиком часнику, і, нарешті, з морською сіллю, перцем і соєвим соусом для аромату. Ням!

Вечеря все-таки "повинна" містити білкову їжу. Розміром з долоню шматок стейка, куряча грудка без шкурки або відварна, несмажена риба. На десерт можна з'їсти стільки знежиреного желе, скільки забажаєш.

Інший важливий аспект програми - випивати не менше двох літрів води на день. Вода необхідна. щоб вивести токсини з організму, й це велика допомога в процесі втрати ваги. Півлітри з кожним прийомом їжі й півлітри протягом усього дня. Немає ніяких обмежень, скільки пити, але два літри відповідають вимогам.

Після першого тижня програми я втратив 5 кг. Я подумав про себе: "Нічого собі, це здорово!" Після чого необхідно було затягти свій ремінь на один отвір, що означало для мене повний порядок, тому що я затягував ремінь, а не відпускав його.

На наступному тижні моя вага зменшилася ще на 2 кг, і мої штани знову почали спадати. Ще один отвір у ремені, будь ласка. Через два з половиною місяця - три або чотири нових отвори у ремені й моя вага знизилася до 86 кг. Мої друзі були вражені, я - теж. Я почуваю себе набагато молодшим, важу на 27 кілограмів менше, і дуже через це щасливий. Це дисциплінує, але в цьому й полягає успіх. Є тільки одна проблема, тепер я повинен перешити всі мої штани!

Уїльям Остін. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...