• Якщо ви вмієте плазувати, то зможете й плавати

  • Вівторок, 8 травня 2007 року

"Підтримуючи прибережний спосіб життя, австралійці навчають дітей плавати перш, ніж вони зможуть ходити або розмовляти. У країні, де за звітом «Sweeney Sports Report» 61 відсоток жителів виявляє цікавість до плавання, навіть тримісячних немовлят батьки беруть у басейн, щоб навчити їх цій життєво важливій навичці.

Якщо дитина вміє плазувати, тоді вона зможете й плавати, - сказав інструктор із плавання в Lane Cove Aquatic Centre. - Це одна з тих навичок, які необхідні, якщо ви живете в Австралії". Перші уроки проходять за участю батьків, котрі намагаються втягнути дітей у процес плавання за допомогою пісень і активних ігор, таких як плавання за м'ячиком, пускання бульбашок, і перебирання руками "по-собачому". "Їм це подобається, - говорить інструктор. - Вони веселяться у воді й це дуже важливо, оскільки тоді вони ще охочіше навчаються".

Крім того, оскільки більшість австралійців населяють прибережні райони, і багато хто має приватні басейни в себе в саду, компетентні інструктори можуть краще забезпечити їм безпеку на воді. "Діти в ранньому віці можуть зрозуміти, що якщо вони впадуть у воду, то їм потрібно плисти назад до берега, - говорить інструктор. - Це те, чому їх навчають у басейні. Чим раніше вони навчаться плавати, тим впевненіше будуть почувати себе у воді, і тим раніше убезпечать себе".

Бен Харлі. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...