• Чи дійсно сік з червоного винограду може вилікувати всі наші хвороби?

  • Вівторок, 24 квітня 2007 року

Недавно я зацікавився результатами дослідження, яке виявило антиокислювальні властивості у деяких плодово-ягідних соків і фруктових напоїв.

Виявилось, що з 13 досліджених плодово-ягідних соків, сік з червоного винограду володіє найбільш сильним антиокислювальним ефектом, що пояснюється наявністю в ньому великої кількості рослинних речовин, які потенційно запобігають хворобам, відомих як поліфеноли.

Результати цього дослідження привели до того, що сік червоного винограду назвали королем плодово-ягідних соків. Проте перш ніж кинутися в магазин за цим суперпродуктом, було б добре звернути увагу на основний компонент соку з червоного винограду - цукор.

Як і всі плодово-ягідні соки, сік з червоного винограду містить багато цукру. У соку однієї відомої торгової марки міститься 40 г. цукру на 240 мл. соку. Тобто в 100 мл. напою міститься 16,66 г. цукру. З іншого боку, в кока-колі міститься 35 г. цукру на 330 мл., тобто 10, 6 г. в 100 мл. Це означає, що в червоному виноградному соку міститься на 50 % більше цукру, ніж в кока-колі.

Невже цей надлишок цукру може звести нанівець деякі оздоровлюючі властивості, які приписуються поліфенолам в соку з червоного винограду? Схоже, це риторичне запитання.

Цукор в таких плодово-ягідних соках, як сік з червоного винограду, в основному, знаходиться у формі глюкози і фруктози. Як я писав раніше, хоча фруктозу часто розглядають як «корисну» форму цукру, є докази, що це далеко не так.

Якраз на цьому тижні, наприклад, було опубліковане дослідження, в якому йдеться, що ця форма цукру може неабиякою мірою шкодити здоров'ю. У дослідженні, опублікованому в журналі «Гепатологія», щурів нагодували цукровим розчином, що містить або глюкозу, або фруктозу (2). Годування щурів фруктозою привело до двох серйозних наслідків: збільшення вироблення жирів в печінці і зменшення ефективності білкового лептину (крім інших функцій, лептин зменшує вироблення жирів і сприяє спалюванню жиру в тілі).

Дослідження виявило, що деякі негативні властивості фруктози були результатом погіршення функції рецептора, відомого під назвою альфа-поліфосфорна кислота. Цей рецептор присутній в тілі людини, і його активність у людини менша, ніж у щурів. В результаті, один з авторів дослідження «Гепатології» припустив, що ефект дії фруктози на людину повинен викликати ще гірші наслідки, ніж ті, які спостерігалися у щурів. Схоже, що є всі підстави вважати, що вживання фруктози може сприяти зростанню процесу ожиріння, яке спостерігається в світі.

Враховуючи все вищесказане, є підстави стверджувати, що плодово-ягідні соки потрібно вживати з обережністю. Наявність у складі соку поліфенолу і його антиокислювальна дія не враховує всі властивості соку і вплив, що здійснюється на здоров'я людини.

Статті:

1. Roglans N. і ін. Погіршення активності Stat-3 печінки і зменшення поліфосфорної активності у щурів, нагодованих фруктозою. Hepatology, 2007; 45:778-788

2. Mullen W, і ін. Аналіз фенолових сполук у соках, що продаються, і фруктових напоях. J Agric Food Chem. 16 березня 2007 року.

Джон Бріффа - лікар з Лондона, який пише на теми здоров'я, зокрема, харчування і природної медицини.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...