• Високий рівень депресії серед канадців

  • Середа, 28 лютого 2007 року

Ваша робота не приносить вам задоволення? Якщо це так, ви не самотні. За статистикою, опублікованою в Канаді в січні 2007 року, майже півмільйона працюючих канадців страждають від депресії, що часто впливає на їхню працездатність.

 

Згідно з результатами досліджень, які проводилися на основі даних 2002 року, близько 4% працюючих канадців у віці від 25 до 64 років відчували симптоми депресії в попередньому році. Відсоток людей, які страждали від депресії, був вищим у віці від 25 до 44 років.

 

У доповіді відображені результати міжнародних досліджень, з яких видно, що депресія сильніше позначається на працездатності, ніж артрит, діабет або проблеми з хребтом. Депресія також зачіпає категорію молодшого і забезпеченішого населення.

 

У доповіді повідомляється, що економічний збиток від декількох днів пониженої працездатності через депресію в 1998 році був оцінений у 2,6 млрд. доларів.

 

80% опитаних заявили, що депресія вплинула на їхню працездатність. Багато хто брав лікарняну відпустку. Вони описували такі симптоми депресії, як слабкість, «зниження розумової здатності і концентрації» і відчуття безнадійності.

 

У доповіді згадувалося, що серед жінок відсоток тих, хто страждає від депресії складає 5,1%, що в 2 рази вище, ніж серед чоловіків - 2,6 %. Співробітники сфери торгівлі і обслуговування (4,6%) частіше страждають від депресії, ніж робочі на виробництві (2,5%). Офісні працівники (3,9%) теж дуже схильні до депресій.

 

За даними доповіді, найчастіше говорили про те, що у них була депресія, люди, які переживали стресові ситуації (6%), працювали в нічну зміну (5,6%) і ті, хто пережив розлучення.

 

Співробітники, які страждали від депресії, в три рази частіше говорили про інші проблеми із здоров'ям, які впливають на працездатність. У них була велика схильність брати вихідний через хворобу за два тижні або бути відсутнім на роботі за тиждень до цього.

 

У США повний збиток від зниження продуктивності через депресії, лікарняні відпустки і лікування, оцінюється в 83,1 млрд. доларів на рік. 51,5 млрд. доларів втрачається в результаті відсутності співробітників і уповільнення темпів роботи. Згідно з результатами провідного дослідження, опублікованого в «British Journal of Psychiatry» в 2004 році, депресія є головною причиною непрацездатності в світі. Також з'ясувалося, що в Канаді та США показники депресії вищі, ніж будь-де в світі.

Версія статті англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...