• Арніка - перша гомеопатична допомога

  • Неділя, 24 грудня 2006 року

Арніка нагадує жовту ромашку, за винятком пелюсток, які сплетені й зігнуті. Вона виглядає так, ніби потрапила в аварію.

Арніка, що росте в Альпах, використовується для виготовлення тоніків (тонізуючих засобів) на рослинній основі. У разі падіння з висоти під час сходження на гори, людям дають порцію тонізуючої арніки.

 

Після того як її почали використовувати в гомеопатії, ефект по-особливому приготованих із неї інгредієнтів значно зріс: вони діють швидше й сильніше, ніж тонізуючий засіб.

Деякі хірурги дають арніку до й після операцій, щоб послабити стрес організму й зменшити синці.

Одна з моїх пацієнток збиралася зробити ринопластику (пластична операція носа). Ті, хто бачив таких людей відразу після операції, відзначали характерні синьо-чорні круги навколо очей унаслідок відтоку крові під час і після операції.

Я порекомендував цій пацієнтці вжити арніку перед операцією й після неї. Наступного дня, обходячи хворих, перше, що помітив хірург, було те, що колір її обличчя не змінився. Потім він повернувся в супроводі медсестер, щоб показати їм результати чудової хірургічної операції

Більше місяця тому друг сім'ї потрапила в автокатастрофу. У результаті вона дуже перехвилювалася й дуже була неспокійною кожного разу, коли їй доводилося керувати машиною. Після одного прийому арніки вона знов сіла за кермо, ніби нічого й не було.

Одна загальна характерна риса, яка з'являється в пацієнтів у стані шоку в результаті ушкоджень, виражається так: «Я добре себе почуваю. Усе добре». Вони зазвичай так кажуть, задкуючи від вас (якщо вони можуть ходити).

Є дві причини такої реакції. У стані шоку людина може отримати серйозні пошкодження, не відчуваючи при цьому болю. Друга причина полягає в тому, що в стані шоку людина не хоче, щоб до неї торкалися. Проте після прийому арніки дійсно відчувається біль від ушкоджень, але стан шоку минає.

Дитина впала зі сходів, розбила нижню губу й ушкодила ясна. Вона була в стані паніки, і її неможливо було заспокоїти. Після відповідної дози арніки, хоча вона й відчувала біль в ушкоджених місцях, паніка й емоційні переживання минули.

Гомеопатичні ліки можна, як правило, придбати в магазинах здорового харчування. Набори для надання першої допомоги можна отримати в гомеопатичних аптеках.

Примітка: Викладене вище не є медичною рекомендацією, так само як і не пропонує приймати гомеопатичні засоби. Перед їх уживанням слід проконсультуватися з лікарем.

Франклін Маккой. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...