• Перша гомеопатична допомога: Аконіт. Розслабтесь!

  • Четвер, 11 січня 2007 року
Моя падчерка вмовила мене взяти урок літаководіння. Нічого не знаючи про польоти, я вирішив спробувати.
 
Півгодини потому, я вже сидів поруч з пілотом біля чогось такого з двома двигунами, намагаючись утриматися в передній частині літака і чинячи опір вітру. Було чомусь дуже мерзлякувато.

І тут виявилось, що інструктор (навмисно чи ні) не відрегулював балансування, так що мені довелося поборотися із штурвалом, поки він не взяв це на себе, все налаштував, і ми легко полетіли. Більш того, він залишив зовнішні двері відкритими з мого боку, так що велику частину часу, поки ми були в повітрі, мене обдувало сильним вітром.

Коли я повернувся в будинок падчерки, мене так морозило, що я навіть не пригадаю, щоб до цього я відчував щось подібне. Я так промерз, що ніяк не міг зігрітися, скількома б ковдрами я не накривався. Я відчував тривогу і занепокоєння. Подумавши про гарячий душ, я раптом пригадав, що у дочки є гомеопатичний засіб для надання першої допомоги.

Одна доза аконіту - лихоманка минулась і я відчув себе добре. Хвороба зникла.

Аконітум напелус (також відомий як аконіт) - дуже корисний гомеопатичний засіб від раптової лихоманки, зазвичай, коли протягло сухим вітром. Проте лише лихоманки не досить, щоб викликати стан, при якому допомагає вживання аконіту. Повинні бути також гнів або досада, такі, як у вищезазначеному випадку, коли пілот викликав у мене роздратування. З тих пір у мене були лихоманки й значно сильніші, але опановуючи себе, я не хворів.

Відразу ж після появи симптомів, людина відчуває тривогу, занепокоєння, не може зігрітися і незабаром у неї може піднятися температура. Якщо людина відчувала лихоманку вдень або увечері, але захворіла аж наступного дня, то потрібний вже не аконіт, а інший засіб.

Аконіт також застосовується у багатьох випадках при гострих запаленнях. Д-р Джон Генрі Кларк вважає: «Аконіт більше від усіх інших препаратів асоціюється із зростанням і прогресом гомеопатії ...Це був Аконіт, який використовував Ханман [засновник гомеопатичного напряму в медицині (1755-1843)] для лікування тих захворювань, які в його час лікували кровопусканням. Саме аконіт, а не які-небудь інші ліки, привів до зникнення кровопускання в загальній медичній практиці».

Аконіт повинен використовуватися тільки як гомеопатичний засіб, оскільки рослина сама собою дуже отруйна.

Примітка: Вищевикладене не є медичною рекомендацією, так само як і не пропонує вживати гомеопатичні засоби. Перед їх вживанням, слід проконсультуватися з лікарем.

Франклін Маккой. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...