• Білий хліб: друг чи ворог?

  • Субота, 31 березня 2007 року

Нещодавно було проведено дослідження, опубліковане в «Міжнародному журналі про рак» (Journal of Cancer), яке показало зв'язок між споживанням білого хліба й збільшенням ризику ракових захворювань. Дослідження виявило, що в людей, які їдять переважно білий хліб (у кількості до 5 скибочок на день) ризик захворювання на рак нирки у два рази вищий, ніж у тих хто їсть білого хліба небагато (не більше ніж 1,5 скибки на день).

Таке дослідження відоме як "епідеміологічне". Це означає, наприклад, що дослідники, в основному, шукають зв'язок між факторами способу життя й захворюванням. Однак, завжди важливо пам'ятати, що цей зв'язок не доводить, що один фактор викликає появу іншого. Наприклад, наявність автомобіля пов'язують із збільшенням ризику захворювань серця. Проте, варто бути обережнішими у висновках про те, що автомобілі викликають захворювання серця. Фактично, найбільш імовірно, що не сама наявність автомобіля є тим самим фактором ризику, який пояснює цей зв'язок. Швидше за все, існують інші фактори, які з'явилися через наявність автомобіля (наприклад, сидячий спосіб життя). Їх ми й повинні розглядати як причину.

Таким чином, коли проводиться епідеміологічне дослідження, яке розглядає взаємозв'язок між споживанням білого хліба й ризиком появи раку нирок, то наступним кроком повинна бути спроба пояснити такі асоціації. Ми знаємо, що білий хліб малопоживний - це скоріше «корм», ніж харчування. Споживання великої кількості білого хліба може зайняти місце більш поживної їжі в нашому раціоні, яка, можливо, має протиракові властивості.

Однак інше потенційне пояснення того, що білий хліб, фактично, може стати причиною появи раку, полягає в тому, що білий хліб сприяє відносно швидкій появі цукру в крові. Це може призвести до гіперглікемії, підвищеного рівня цукру в крові. Організм людини буде виділяти багато інсуліну (головного гормону, відповідального за зниження рівня цукру). Існують деякі докази, що біохімічні зміни, до яких приводить цей процес, можуть викликати поява раку.

Їжа з високим вмістом глюкози буде стимулювати секрецію не тільки інсуліну, але також може підвищити рівень однієї з речовин, які його складають. Вона відома як інсуліноподібний фактор росту (ІФР). Вважається, що ця речовина провокує ракові зміни в клітинах тіла. Більш того, активність ІФР до деякої міри модулюється іншими подібними речовинами, відомими як сполучні протеїни інсуліноподібного фактора росту. У дослідженні, опублікованому в «Американському журналі про клінічне харчування» (American Journal of Clinical Nutrition), було виявлено, що споживання їжі з високим вмістом глюкози в порівнянні з їжею, яка повільніше випускає цукор у кров, веде до зміни рівнів 2-х типів речовин, які зв'язують протеїн [1]. Передбачається, що такі зміни підвищують активність ІФР, і в такий спосіб збільшують ризик раку.

Ідея про те, що такі біохімічні зміни можуть фактично збільшити ризик раку, виникла в результаті декількох досліджень, що виявили зв'язок між їжею з високим вмістом цукру й раком. Наприклад, у дослідженні, що було опубліковане на початку минулого року в «Щорічнику онкології» (Annals of Oncology), була дана оцінка дієтам, яких дотримувалися понад п'ять тисяч жінок. Особлива увага приділялася їхньому споживанню ласощів: печива, тортів, цукру й шоколаду [2]. Це дослідження показало, що в порівнянні з жінками, які вживають невелику кількість ласощів, у жінок з високим споживанням солодкого, ризик виникнення раку грудей виявився на 19% більшим. Автори цього дослідження зробили висновок, що вони знайшли прямий зв'язок між захворюванням раку грудей і споживанням солодкої їжі. Також, дослідження, опубліковане торік [3], виявило зв'язок між їжею c високим вмістом цукру й виникненням раку грудей у жінок після менопаузального періоду. У чоловіків такий зв'язок існує відносно раку простати[4].

Є багато причин, чому вживання в їжу продуктів з рафінованого зерна, зокрема білого хліба, як основної складової раціону, не рекомендується. Факти вже зв'язують вживання такої їжі з повнотою і діабетом. Я також підозрюю, що в майбутньому з'явиться ще більше доказів, що вживання білого хліба збільшує також і ризик раку. Інша їжа з відносно високим вмістом цукру, якої варто уникати, це хліб з непросіяного борошна (вміст у ньому цукру, фактично такий же високий, як і в білому хлібі), картопля й білий рис. Продукти, які повільніше випускають цукор у кров, і на яких можна будувати своє харчування, це: м'ясо, риба, зелені овочі, квасоля, сочевиця й горіхи.

Список літератури:

1. Brand-Miller JC, et al. The glycemic index of foods influences postprandial insulin-like growth factor-binding protein responses in lean young subjects. Am. J. Clinical Nutrition 2005;82: 350 - 354

2. Tavani A, et al. Consumption of sweet foods and breast cancer risk in Italy Ann Oncol. 2006 Feb;17(2):341-5

3. Silvera SA, et al. Dietary carbohydrates and breast cancer risk: a prospective study of the roles of overall glycemic index and glycemic load. Int J Cancer. 2005 114(4):653-8

4. Augustin LS, et al. Glycemic index, glycemic load and risk of prostate cancer. Int J Cancer. 2004 10;112(3):446-50

Доктор Джон Бріффа - лікар з Лондона, який спеціалізується на питаннях харчування й природної медицини. Практичну консультацію з усіх аспектів здоров'я й благополуччя можна знайти за адресою: www.drbriffa.com (англ. мов.)

Версія статті англійською 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...