• Сміх має терапевтичний вплив на людину

  • Неділя, 31 грудня 2006 року
Усі знають давню приказку про те, що сміх - найкращі ліки. Незалежно від того, що його викликало - добрий жарт, мила дитина, улюблена тварина чи прилиплий до обличчя клоуна торт - сам незвичайний процес сміху має терапевтичний вплив на людину. Дослідження показують, що сміх може зменшити стрес і допомогти людям схуднути. Для літніх людей, схильних до самоти та сумних роздумів, він є особливим тонізуючим засобом.

Насправді, у багатьох общинах у США та в усьому світі були навіть створені клуби, де люди можуть зібратися разом і посміятися від щирого серця! Серед назв таких американських клубів зустрічаються такі: «Сміх-о-голики», «Ха-ха Спа (курорт)», «Хихикання гранітного штату» («Гранітний штат» - жартівлива назва штату Нью-Гемпшир) або «Веселий клуб сміху Джуді».

Ця ідея виникла в Індії, де сміх використовують як вправу для рота у різних видах йоги, він сприяє розвитку розуму; є також сміх животом.

Сміх, звичайно ж, заразливий. Тільки безнадійний буркотун може стримати усмішку, коли інші навколо нього регочуть "до смерті". От чому члени клубів сміху не тільки збираються разом, щоб самим нестримно сміятися. Вони зустрічаються на розі вулиць, на залізничних станціях і в інших громадських місцях, де, сміючись до кольок у животі, запрошують кожного перехожого приєднатися до них.

Клуби сміху стали настільки популярними, що з'явилися навіть курси навчання на «сертифікованого лідера сміху». І що є дипломом? Ви повинні дійсно вміти сміятися, тріумфувати, хихикати, вибухати сміхом, реготати, підсміюватися та давитися від сміху!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...