• Перша гомеопатична допомога: Ігнація - ліки проти страждань

  • Середа, 18 липня 2007 року
28 січня 1986 року після полудня мій перший пацієнт зі сльозами на очах повідомив мене про те, що космічний корабель Челленджер вибухнув під час входження в атмосферу, і всі астронавти на борту загинули.
Я вибачився і відійшов на якийсь час, щоб дізнатися, чи повідомлялося щось про це по телевізору. Я перебував у стані шоку від горя й ставив собі питання, чи зможу я в цей день працювати. Прийнявши препарат Ігнація, я незабаром відчув себе значно краще та зміг продовжити прийом пацієнтів. Той пацієнт також одержав дозу Ігнації, і через якийсь час його стан відчутно покращився.
Нещодавно чоловік однієї моєї пацієнтки помер після довгої і болісної хвороби. Хоча їй здавалося, що вона вже підготувала себе до такої страшної втрати близької людини, але все-таки ще дуже страждала від горя. Незабаром після вживання декількох доз препарату Ігнація, її емоційний стан відновився.
Деякі пацієнти запитували мене: у чому полягає механізм впливу на психічний стан страждаючої людини гомеопатичного засобу? За моїми спостереженнями, за лікуванням пацієнтів з важкими душевними переживаннями протягом 30 років, я дійшов висновку, що гомеопатичне лікування прискорює процес сприйняття горя, але не придушує ні саме почуття горя, ні процес страждань.
Знайдений ієзуїтами на Філіппінських островах у 1600 році та названий на честь свого засновника св. Ігнація Лойоли плід бобових культур - боби св. ігнація (Ignatia amara) - це широко розповсюджені гомеопатичні ліки від душевних страждань.
Ганеман, засновник гомеопатичної школи медицини, сказав: «Ігнація - це ефективні ліки від душевних страждань для людей, схильних стримувати свої проблеми усередині й не випускати емоції назовні для полегшення свого стану».
Те ж саме можна сказати й про людей, які вживають Ігнацію, щоб полегшити страждання. Вони тримають усе в собі й не хочуть відкрито показувати свої страждання. Крім того, такі люди часто зітхають. Можливо, через якийсь час у них настає розрядка через сміх. Але, незважаючи на приховані катування самого себе, такі люди не діляться своїм горем з оточуючими.
Люди, які переживають горе, можливо, вживають різні гомеопатичні ліки, але Ігнація - один із найпоширеніших ефективних препаратів проти душевних страждань та їхніх наслідків.
Цілком імовірно, що багато з людей, які стали свідками й потерпілими в технічному університеті Вірджинії, та відчувають душевні муки, змогли б полегшити свій стан вживанням Ігнації.
Якщо людина нещодавно пережила горе й не вживає жодних гомеопатичних ліків, то вона може спробувати дозу Ігнації й переконатися в ефективності цього препарату.
Попередження: перш ніж вживати будь-які гомеопатичні ліки, варто проконсультуватися в лікаря-гомеопата або вашого лікаря.
Посилання: 
Фармакологія, доктор Самуель Ганеман. 
Довідник з гомеопатії, д-р Ендрю Локкі та д-р Нікола Геддес. 

Франклін Маккой. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...