• Скраб для тіла: щотижневий чи щоденний?

  • Середа, 27 лютого 2008 року
Косметологи вважають, що ґрунтовно «скрабити» тіло раз або два на тиждень, насправді, є великим стресом для шкіри і може призвести до серйозних механічних пошкоджень. Ступінь шкоди може варіюватися залежно від розміру гранул скраба і їх складу.

З іншого боку, скраб злущує ороговілі клітини шкіри, роблячи її ніжнішою за шовк, також сприяє виведенню шлаків, що просто не замінне в боротьбі з целюлітом і зайвими сантиметрами. Вихід, знайдений косметологами, виявився несподіваним: скрабити щодня! Просто дбайливіше. Деякі виробники пропонують гелі-скраби для душу, розраховані на щоденне застосування.

Чудодійний гель-скраб можна виготовити самостійно. Візьміть м'який крем-гель для душу і додайте в нього (прямо у пляшку з гелем) натуральну мелену каву з розрахунку 1 чайна ложка на 100 мл. Мелена кава, додатково пом'якшена гелем, дає дуже ніжне і дбайливе очищення шкірі, ідеально підходить для щоденного догляду.

Кофеїновий гель-скраб відмінно допомагає розщеплювати підшкірні жири, виводити токсини, ефективно бореться з утворенням целюліту. Одночасно гарантує тонізуючий ефект, адже запах кави стимулює діяльність нервової системи. Тобто вранішню чашку кави з раціону можна виключити, давши організму відпочити від кофеїну. Організм обов'язково скаже Вам за це спасибі, наприклад, появою здорового рум'янцю.

Перед застосуванням гель потрібно збовтати. Вибираючи крем-гель, надайте перевагу не ароматизованим або слабо ароматизованим: кава додасть йому характерний запах, а при їх змішуванні можуть вийти неприємні накладки.

 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...