• Китайський чиновник застерігає від «пастки» громадянського суспільства

  • П'ятниця, 20 травня 2011 року

Високопоставлений представник влади і Комуністичної партії Китаю (КПК) нещодавно розкритикував ідею створення громадянського суспільства в Китаї, підкресливши «фундаментальні відмінності» між нинішньою політичною системою в своїй країні і демократичною системою, а також відзначив розвиток політики у бік «науково-соціального управління».

Редакційна стаття Чжоу Беньшунь, генерального секретаря Центральної партійної комісії політології та права, була опублікована на сайті гонконзької телекомпанії Phoenix, що лояльна до китайської влади.

Політика «науково-соціального управління», згадана Чжоу, є частиною останньої кампанії КПК з придушення інакомислення всередині країни, яка ведеться часто із застосуванням насильства. Ця політика включає масив технічних засобів, що використовуються китайською владою з метою насадження цензури і придушення іншої думки.

Наведемо зі статті одну фразу, виділену жирним шрифтом: «Захиститися від помилкового розуміння і пропаганди, перш ніж ми потрапимо в пастку так званого «громадянського суспільства», яке деякі західні країни нав'язали нам».

У китайських комуністичних публікаціях деякі терміни, як правило, розміщуються всередині цитати, щоб применшити їх значення; під виразом «деякі західні країни» зазвичай мається на увазі США.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...