Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

9 років досліджень: молоді люди, які вживають канабіс, мають високий ризик виявитися згодом безробітними

Понеділок, 10 січня 2022 року

(RAUL ARBOLEDA/AFP via Getty Images)

Згідно з новим порівняльним дослідженням, проведеному Inserm (Національний інститут охорони здоров'я та медичних досліджень Франції), молоді люди, які вживали канабіс, мають більш високий ризик зіткнутися з періодом безробіття у зрілому віці.

Дослідження, опубліковане 1 січня, метою якого було перевірити, чи існує «прямий негативний вплив вживання канабісу на концентрацію, мотивацію і, зрештою, на успіхи в навчанні молодих людей».

Вчені та лікарі протягом дев'яти років стежили за життям 1500 людей, які в молодості вживали канабіс, повідомляє CNews. Результат: люди, які почали курити канабіс у віці 16 років або в наступні роки, мали на 39% більший ризик безробіття, ніж ті, хто його не вживав. У тих, хто почав курити до 16 років, ймовірність виявитися безробітним на 50% вища, ніж у тих, хто ніколи не курив.

Курці канабісу у ранньому віці також частіше стикаються з кількома періодами безробіття.

Слід зазначити, що у 2021 році майже 40% 17-річних підлітків повідомили, що вживали канабіс, повідомляє Le Figaro. Для цього дослідження були взяті до уваги соціально-економічний рівень, сімейна ситуація, шкільні труднощі, з якими зіткнулися в дитинстві, та психологічна оцінка учасників, щоб уникнути упередженості аналізу, уточнили в Inserm.

Марія Мельхіор, науковий керівник Inserm та один з авторів цього дослідження: «Вік першого досвіду вживання канабісу пов'язаний зі шкідливими наслідками не тільки для здоров'я, але й для соціального та економічного життя людей (...) Відкладення експериментів з канабісом на як можна пізніший термін має стати метою державної політики».

Ви повинні знати, що у Франції, згідно з барометром громадської охорони здоров'я Франції за 2017 рік, середній вік експериментування з канабісом становить 15,3 років. Крім того, понад 25% 18-25-річних заявили, що вживали канабіс протягом року. На європейському рівні французи також є найактивнішими споживачами канабісу серед 16-річних.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

Comments   

загрузка...