Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вчені виявили у 9 із 10 жіночих косметичок небезпечні бактерії

Субота, 8 січня 2022 року

косметичка
Коли дослідники попросили людей пожертвувати свою косметику, щоб перевірити її на наявність бактерій, вони виявили проблему, про яку мало хто замислювався. (Skylar Kang/Pexals)

Дослідження продуктів для макіяжу, подарованих людьми зі Сполученого Королівства, на предмет бактеріального та грибкового забруднення показало, що 90 відсотків продуктів містять потенціально смертельні мікроби. Ці продукти, у тому числі губна помада та туш, можуть становити серйозну загрозу здоров'ю.

Ми виявили кишкову паличку та стафілококи у використаній підводці для очей та туші для вій. Ці бактерії можуть викликати роздратування та кон'юнктивіт. Хоча симптоми кон'юнктивіту зазвичай легкі – свербіж, сльозотеча, однак у крайніх випадках це може призвести до втрати зору. Мікроби, що викликають кон'юнктивіт, також можуть поширюватися на інші частини тіла, що може спричинити більш серйозну вторинну інфекцію.

Губна помада та блиск для губ у нашому зразку містили стафілококи та різні бактерії, пов'язані з фекальними масами. Ці бактерії можуть викликати почервоніння, набряк та запалення губ, які можна лікувати антибіотиками або антибактеріальними кремами. Але якщо мікроби потраплять у кров або глибші тканини тіла, інфекція може стати небезпечною для життя.

Крім того, деякі штами стафілококів, такі як золотистий стафілокок, стали більш стійкими до антибіотиків. Золотистий стафілокок досить заразний і може викликати шкірні інфекції, включаючи імпетиго (поверхневі пухирцево-гнійничкові висипання).

Продукти для макіяжу, які ми досліджували (помада, блиск для губ, підводки для очей, туші та косметичні блендери) містили від 100 до 1000 окремих бактерій, за винятком косметичних блендерів (спонжів), у яких в середньому було мільйон бактерій. Лише 100 клітин деяких бактерій можуть спричинити інфекцію.

Стережіться косметичних блендерів (спонжів)

Попередні дослідження вивчали мікробне забруднення косметики в інших країнах, таких як Іран та Італія. Вони повідомили про високий рівень хвороботворних бактерій, включаючи кишкову паличку, сальмонелу, клебсієлу та цитробактер, але мало досліджень було проведено у Сполученому Королівстві, де ситуація більше схожа на такі країни, як Сполучені Штати.

Наше дослідження — перше щодо бьюті-блендерів — популярної губки для розтушування тонального крему та контурингу (по всьому світу було продано понад 6,5 мільйонів косметичних блендерів).

Ми виявили, що ці продукти особливо схильні до забруднення, оскільки після використання їх часто залишають вологими, що створює ідеальне середовище для розмноження шкідливих бактерій. Більшість (93 відсотки) бьюті-блендерів, які ми тестували, ніколи не піддавалися очищенню, попри те, що дві третини (64 відсотки) опитаних людей зізналися, що кидали їх на підлогу.

Уникнути появи в косметиці мікробів насправді легко. Косметичні блендери можна мити теплою водою.

Для губної помади: зітріть верхній шар помади, потім налийте невелику кількість медичного спирту і зануріть відкриту помаду в спирт на 30 секунд і дайте їй висохнути. Це не вплине на помаду, але збереже її чистоту.

У місткостях для туші можуть накопичуватися бактерії, але їх не можна чистити, тому краще міняти туш щомісяця або використовувати одноразові палички.

Перевіряйте термін придатності

Вся косметика виробляється при суворому дотриманні технології, щоб контролювати зростання і накопичення мікробів під час її використання. Консерванти використовуються для запобігання росту бактерій, але мають обмежений термін придатності. Всі косметичні засоби мають термін зберігання, який розраховується на основі часу, протягом якого консерванти в продукті можуть контролювати забруднення.

Якщо термін придатності надрукований на упаковуванні, він зображується як символ, що нагадує відкриту банку з написом 3M, 6M, 12M, 18M, 24M або 36M посередині, що відповідає кількості місяців, протягом яких продукт може бути використаний. Термін придатності більшості продуктів становить від трьох до 12 місяців за умови, що користувач не має інфекції, наприклад кон'юнктивіту. Тим не менш, наше останнє дослідження показує, що люди використовують продукти з терміном придатності, що закінчився, що призводить до накопичення мікробів.

Щоб уникнути зараження, переконайтеся, що ви використовуєте засоби для макіяжу з терміном придатності, що не закінчився, не наносите макіяж, якщо у вас є інфекція або пошкодження шкіри, ніколи не ділитесь косметикою з друзями і вже точно уникайте використання зразків макіяжу в магазинах.

Амрін Башир — викладач біомедичних наук, Пітер Ламберт — професор мікробної хімії в університеті Астонії (Великобританія). Цю статтю було вперше опубліковано у науковому журналі The Conversation.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...