Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Сидіння на місці пов'язане з усіма видами проблем зі здоров'ям

Середа, 15 грудня 2021 року

Сидіння дома пов'язане з різними проблемами зі здоров'ям. (Lisa-S/Shutterstock)

 

Непомірна вартість деяких ліків, платежі за лікування, що збільшуються, все дедалі більша вартість страхових внесків — цього достатньо, щоб отримати серцевий напад.

Але вихід є. Найкращий спосіб скоротити медичні витрати — це запобігти їх появі. Невелике коригування способу життя допоможе вам заощадити гроші та покращить якість життя.

Нещодавно було доведено, що сидіння на місці — на роботі, у школі, вдома, у машині, у кріслі, на дивані, перед телевізором — пов'язане з усіма видами проблем зі здоров'ям. За даними журналу Physical Activity and Health, сидіння багато годин на день дорого обходиться, оскільки сприяє підвищенню кров'яного тиску, підвищенню рівня цукру в крові, збільшення ризику утворення тромбів і млявості кишківника.

Фахівці в галузі охорони здоров'я починають прирівнювати сидячий спосіб життя до куріння за ступенем шкоди здоров'ю в цілому.

Більше стійте

Виберіть яке-небудь щоденне заняття, наприклад, телефонна розмова, надсилання або читання СМС, яке ви більше не виконуватимете сидячи. Робіть це стоячи!

Пийте воду

Це відомо. Краще пити воду замість газованої, соку, кави чи чаю. Вода набагато дешевша і корисніша:

1) Вода допомагає підтримувати баланс рідини в організмі.

2) Вода допомагає контролювати споживання калорій.

3) Вода допомагає зарядити м'язи енергією.

4) Вода допомагає підтримувати шкіру у стані.

5) Вода підтримує здоров'я нирок та перешкоджає утворенню каменів у нирках.

6) Вода підтримує нормальне функціонування кишківника.

Більше спіть

Сон грає величезну роль підтримки здоров'я. Сон зменшує запалення, яке тепер пов'язують із серцевими захворюваннями, інсультом, діабетом, артритом та передчасним старінням, а також покращує пам'ять. Тільки уявіть, скільки грошей витрачається в наші дні на ці конкретні проблеми зі здоров'ям, які можна вирішити простим сном.

Не перенапружуйтесь

Спробуйте ставити будильник не для того, щоб прокинутися, а щоб лягти спати вчасно. Подбайте про те, щоб спати не менше семи годин на добу.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...