ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

24 особи отримали вогнепальні поранення, четверо загинули внаслідок стрілянини в Чикаго

Велика Епоха
Поліція Чикаго та Еванстона розслідує місце злочину після перестрілки в Еванстоні, штат Іллінойс, 9 січня 2021 року (Ashlee Rezin Garcia/Chicago Sun-Times via AP)

Внаслідок різних перестрілок у місті Чикаго в американському штаті Іллінойс загинули чотири людини, ще двадцять чотири отримали поранення.

Дані про деякі інциденти:

У суботу чоловіка, якого пізніше впізнали як 26-річного Сіраджа Махадєва, застрелили, стоячи на ґанку будинку друга на північно-західній стороні Чикаго. Чоловік був знайдений своїм другом після того, як той почув гучний вистріл приблизно о 3:25 ранку, повідомила влада.

У суботу вдень у районі Вест Пулман на Далекому Саутсайді був застрелений чоловік, повідомила влада. Ральф Вільямс, 38 років, сидів в автомобілі біля Західної 119-ї вулиці, коли до машини підійшли двоє людей, і один з них відкрив вогонь приблизно о 12:10, повідомила влада.

У суботу 40-річного чоловіка було застрелено в Саут-Шорі на Далекому Саут-Сайді. Його було знайдено мертвим близько 15:35 біля житлового будинку, сказали в поліції, додавши, що особу чоловіка поки не встановлено.

Поліція повідомила CBS2, що о 10 годині ранку в суботу 21-річну жінку було знайдено з вогнепальним пораненням у голову в квартирі у 2300 кварталі Норт Остін Авеню в Белмонт Сентрал. Жінку доправили до медичного центру, де констатували смерть.

Офіційні особи повідомили місцевим ЗМІ, що в суботу в Грешемі на Саут-Сайді було поранено 16-річного підлітка. Хлопчик сидів у машині, коли хтось в іншій машині відкрив вогонь, потрапивши підлітку в спину.

Підлітка було доставлено до медичного центру, де стан його здоров'я стабілізувався, повідомили Sun-Times офіційні особи.

За даними поліції, в суботу близько 14:00 в Окленді на Саут-Сайді в результаті окремого інциденту було поранено двох людей. Чоловік і жінка стояли близько 1000 кварталу Східної 43 вулиці, коли хтось відкрив стрілянину, повідомила поліція.

Чоловік, 45 років, був поранений у руку, тулуб та ногу. Він був доставлений в Медичний центр університету Чикаго в критичному стані. Жінку, 64 роки, було поранено в ногу і доставлено до того ж медичного закладу, де її стан стабілізувався, за даними поліції.

У минулі вихідні офіційні особи заявили, що щонайменше дев'ятеро людей загинули і понад 30 отримали поранення в результаті стрілянини. У 2021 році в Чикаго було зареєстровано щонайменше 813 вбивств.

За матеріалами The Epoch Times USA