Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як вибрати універсальний дезодорант для жінок

Четвер, 6 січня 2022 року

На пошуки дезодоранту, який би не підвів під час сильного стресу або активних фізичних вправ, жінки витрачають чимало часу. Бажано, аби тіло залишалось свіжим весь день незалежно від температури за вікном, а запах зберігав приємність попри все. Розчаруватися в засобах дуже легко.

дезодорант

Щоб уникнути небажаних покупок та протягом дня відчувати себе бездоганною, варто купити один з дезодорантів в магазині Мейкап за посиланням https://makeup.com.ua/categorys/24107/. Тут і вибір великий, і якість – гарантована.

дезодорант

Правила вибору дезодорантів: універсальний рецепт

Щоб не розчаруватися в засобі, що сподобався, звертайте увагу на наступні моменти:

  • Ступінь захисту слід підбирати з урахуванням власної активності та інтенсивності потовиділення. Не варто користуватись потужними антиперспірантами в режимі 24/7 – шкірі теж потрібно іноді відпочивати.
  • Звертайте увагу на стійкість та інтенсивність запаху, особливо якщо плануєте поєднувати дезодорант з улюбленими духами. Якщо віддаєте перевагу чистому шлейфу без сторонніх домішок, вибирайте засіб без запаху. А якщо плануєте користуватися виключно дезодорантом, орієнтуйтеся на пробники або опис парфумованої продукції.
  • Склад дезодоранту обов'язково повинен бути безпечним, інакше ефект від застосування буде протилежним.

Хороший дезодорант для жінок не залишає слідів на одязі, головне – дати йому повністю висохнути. І тільки після цього одягатися.

Дезодорант-ролик

Види дезодорантів

Від форми випуску залежить не тільки зручність застосування, а й рівень захисних властивостей. Найбільш поширені види мають свої плюси і недоліки, які варто враховувати.

  • Кулькові дезодоранти завжди посідали топові позиції за обсягами продажів. І не дарма – вони утворюють на шкірі тонку непомітну плівку, яка забезпечує надійний захист від поту та неприємного запаху. Крім того, вони дуже економні, що важливо. В них є один-єдиний недолік – щоб вони не залишали плям на одязі, доведеться почекати до повного висихання нанесеного складу.
  • Парфумовані спреї. Спреї – найбільш гігієнічні, оскільки вони не контактують з поверхнею тіла під час нанесення. Безспиртовий склад не пересушує шкіру, миттєво висихає та дарує відчуття свіжості та приємний аромат, який зберігається протягом дня. Однак у рейтингу дезодорантів-антиперспірантів для жінок такі засоби не є безумовними фаворитами – вони чудово справляються з дезодоруванням неприємного запаху, але недостатньо ефективно блокують потовиділення.
  • Стіки. Сухі дезодоранти для жінок забезпечують максимальний захист від поту. Вони щільним шаром лягають на поверхню шкіри, блокують потовиділення та запобігають появі специфічного запаху. Тверді стіки практично позбавлені різкого аромату та не конфліктують з парфумами. Щоправда, навіть найкращі з них все ж таки можуть залишати плями на одязі, особливо якщо вона темного кольору.
  • Кремові дезодоранти. Якщо ваша шкіра чутлива та схильна до подразнень – кремова текстура створена спеціально для вас. Їхній склад багатий на рослинні екстракти із заспокійливою та антибактеріальною дією. А натуральні олії та вітамінно-мінеральні домішки добре відновлюють та доглядають в будь-яких умовах, особливо – після епіляції.

Загалом, ті самі правила дійсні і для чоловічих дезодорантів. Тож, враховуйте всі фактори та відчувайте себе захищеними в будь-яких умовах протягом доби.

Comments   

загрузка...