Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Короткий огляд нової GeForce RTX 2050 від Nvidia

Середа, 29 грудня 2021 року

У світі виробництва ноутбуків та комплектуючих до них постійно з'являються новинки, про які варто знати тим, для кого саме ноутбук є найважливішим помічником. Так, нещодавно виробник відеокарт Nvidia продемонстрував нову GeForce RTX 2050. У продажу цієї новинки поки що немає, її поява на ринку очікується у 2022 році. Якщо вас цікавлять й інші новини ноутбуків, шукайте їх на сайті Mezha. Там багато корисної інформації для геймера та для того, хто щодня користується ноутбуком для роботи.

GeForce RTX

Що являє собою новинка від Nvidia

Відразу треба сказати, що нова відеокарта від легендарного виробника не є мрією геймера, який звик грати у вимогливі та об'ємні ігри з максимальними установками графіки та не терпить гальмування ігрового процесу. Нова карта відноситься до категорії бюджетних, тому і надто багато від неї очікувати не варто. Вона зможе витягувати тільки ігри початкового рівня, тому серйозно займатися кіберспортом з ноутбуком, оснащеним такою картою, не вийде. Однак у 2022 році у багатьох недорогих ноутбуках будуть встановлені саме такі відеокарти, тому варто краще придивитися до особливостей новинки.

GeForce RTX 2050

Примітно, що під час анонсу компанія-виробник віддала перевагу залишити в таємниці технічні характеристики свого нового продукту. Вже пізніше стало відомо, що базою для RTX 2050 є GPU GA107. Має 4 Гб пам'яті, але при цьому шина має ширину лише 64 біти. Через це пропускна здатність не є вражаючою та становить 112 Гб/с. Начинка має 2048 ядра CUDA. Діапазон TDP знаходиться у межах від 30 до 45 Вт. Частота GPU знаходиться між 1155 та 1477 МГц. В цілому продуктивність відеокарти невисока (якщо порівнювати з іншими, набагато потужнішими пристроями від того ж виробника), але не дуже вимогливі ігри вона запускати дозволить. Якщо говорити точніше, то у 3DMark Time Spy цій "залізці" вдалося набрати 3369 балів. Перші тести цієї та інших нових моделей карт від Nvidia вже є, докладні описи можете також пошукати в новинах.

Вже наступного року, після початку продажів перших ноутбуків із цією відеокартою, користувачі зможуть на своєму досвіді оцінити всі переваги, недоліки картки та її можливості. Слідкуйте за появою новинок у продажу і пам'ятайте, що навіть бюджетна відеокарта може заслуговувати на увагу. Особливо якщо йдеться про продукцію Nvidia.

Comments   

загрузка...