ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Всесвітня рада імамів забороняє мусульманам брати участь у зимових Олімпійських іграх у Пекіні

Велика Епоха
Гонконзькі, тибетські та уйгурські активісти розмахують транспарантами та плакатами у Мельбурні 23 червня 2021 року, закликаючи уряд Австралії бойкотувати зимові Олімпійські ігри у Пекіні 2022 року. (WILLIAM WEST/AFP via Getty Images)

Наприкінці грудня Всесвітня рада імамів (GIC), що складається з мусульманських релігійних лідерів, заборонила вірянам брати участь та відвідувати зимові Олімпійські ігри 2022 року в Пекіні, пославшись на утиски уйгурів у регіоні із Сіньцзяну на північному заході Китаю.

GIC – перша та найбільша транснаціональна неурядова організація мусульманських релігійних лідерів усіх конфесій та ісламських шкіл, що налічує понад 1300 членів по всьому світу, згідно з її вебсайтом.

У заяві в четвер, під назвою «Заява ICG про зимові Олімпійські ігри 2022 року», голова ICG імам Мохаммад Бакір аль-Будаїрі сказав, що Ігри в Пекіні «безпосередньо служать інтересам тиранічного і деспотичного режиму, який несе відповідальність за геноцид та етнічну чистку уйгурів».

«Всесвітня рада імамів ухвалила, що участь в Іграх 2022 року в Пекіні заборонена», — написав він.

«Ми підтримуємо пригноблених уйгурських мусульман і об'єднуємося з ними. Китайський уряд продовжує порушувати права людини та основні права китайських мусульман через утиск, катування та диктатуру», — додав у своєму листі голова GIC. Цей крок було зроблено після того, як минулого місяця адміністрація Байдена оголосила про дипломатичний бойкот США зимових Олімпійських ігор у Пекіні 2022 року, пославшись на кризу прав людини китайського режиму в Сіньцзяні. Сполучені Штати не відправлятимуть офіційну делегацію на захід, хоча американським спортсменам буде дозволено брати участь у змаганнях.

Китайський режим звинувачується у скоєнні геноциду та порушення прав людини щодо уйгурів та інших етнічних меншин у районі Сіньцзян. Він заперечував ці звинувачення, включаючи твердження про примусову працю у регіоні.

Уйгури, більшість з яких є мусульманами-сунітами, а також представники інших етнічних меншин, таких як тибетці, більшість з яких є буддистами, та віряни інших конфесій, такі як «домашні» християни (підпільні церкви) та практикувальники Фалуньгун https://www.epochtimes.com.ua/health/traditions/falungun-shljah-do-zdorovogo-zhyttja-72964.html#, вже давно є мішенню комуністичної партії та її атеїстичної соціальної політики, яка перетворює їх шляхом «перевиховання мислення», тобто, промивання мозку.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr