• Нова піжама з постільної білизни: проект ThreadForward допомагає нужденним дітям

  • Субота, 5 травня 2018 року

детские пижамы
пижамы для сна

Мережа американських готелів при партнерстві із благодійною організацією перетворює стару постільну білизну на піжами. Їхній проект не тільки зменшує негативний вплив на навколишнє середовище, але і допомагає нужденним дітям.

У готелях, особливо у великих та елітних закладах, використовують величезну кількість постільної білизни та рушників. Коли вони зношуються, найчастіше їх просто викидають.

Готельна мережа Westin Hotels & Resorts запустила Project Rise: ThreadForward — програму сталого розвитку, за якою усю постільну білизну готелю збиратимуть і «перетворюватимуть» на інші речі. Із текстилю зроблять дитячі піжами, які будуть поширювати серед дітей із незаможних родин усього світу.

Минулого року ця ж мережа готелів дала хід глобальній кампанії із велнес-терапії під назвою Let's Rise. У рамках цієї стратегії Westin попросили своїх партнерів поліпшити добробут населення місцевих громад. Так з’явився проект ThreadForward.

Ідея проекту полягає в усвідомленні того, що здоровий нічний сон — запорука благополуччя, але багато дітей, що живе у бідності, страждає від нестачі сну.

Деякі не звертають на якість сну великої уваги, вважаючи більш важливими для хорошого самопочуття здорове харчування та фізичні вправи. Але сон впливає на здоров'я, ріст і розвиток дітей. Дефіцит сну призводить до ряду наслідків, таких як нижчі когнітивні здібності, підвищена нервовість і низька успішність. Шестикласник, позбавлений повноцінного сну, матиме успішність на рівні учня 4-го класу.

пижама
ночной отдых

Дослідженнями підтверджено, що «ритуал» надягання піжами допомагає дітям підготуватися до сну, швидко заснути і спати міцніше, що покращує якість нічного відпочинку в цілому.

Піжами, які пожертвують нужденним дітям, створені компанією із Сан-Франциско Venables Bell & Partners. Для оптимізації процесу перетворення постільної білизни на тисячі пар піжам, Westin також співпрацює із The Clean the World і Divergent Energy.

Генеральний директор компанії Delivering Good Ліза Д. Гурвич (Lisa D. Gurwitch) говорить: «Піжами є одними з найбільш затребуваних предметів одягу, і наші благодійні партнери знайшли чудовий спосіб їх отримати. Ми раді працювати із Westin, які поділяють нашу пристрасть і прагнення допомогти громадам. Такі проекти дають людям можливість ставати кращими».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...