• Найпростіший спосіб видалити кліща — відео

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 5 липня 2016 року

Літні місяці — час найбільшої активності кліщів, які є переносниками багатьох небезпечних захворювань. Про те, як правильно видалити кліща, ми розповімо далі.

Теплі літні дні — чудовий час для прогулянок або просто відпочинку на природі. Але не можна забувати, що в цей час активізується і вся небезпечна живність, наприклад, кліщі. Через укуси кліщі переносять такі захворювання, як кліщовий вірусний енцефаліт, хвороба Лайма та марсельська гарячка.

Особливо небезпечні ці захворювання для дітей і людей з ослабленим імунітетом: вони можуть стати причиною інвалідності або навіть смерті.

Раніше ми розповідали про те, як захистити себе від укусу кліща.

У разі якщо все ж таки не вдалося уникнути зустрічі з кліщем, важливо його правильно видалити. Це непросто, тому що кліщ впивається в шкіру, і в разі неправильного видалення його голова або хоботок залишаться, що викличе зараження.

А зараз відкриємо найпростіший спосіб видалити кліща без пінцета та спеціальних пристосувань.

Все, що для цього знадобиться, — це паличка з ваткою (або просто паличка для чищення вух) і трохи води. Ватку злегка змочіть водою. Не рекомендується використовувати олію, тому що вона закупорює пори, і отрута кліща залишиться «законсервованою».

Кінчик палички розмістіть під невеликим кутом під тулубом кліща. Несильно натискаючи на шкіру, робіть кругові рухи паличкою. Поступово кліщ почне «видавлюватися». Так можна витягнути кліща повністю, разом з хоботком і головою.

Дізнайтеся, які продукти особливо корисні влітку з позиції китайської медицини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...