• Навіщо відбілюють борошно і чому білий хліб не корисний для здоров'я

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 13 червня 2016 року

Борошно, яке продають у магазині і яке використовують на хлібозаводах, проходить процес відбілювання. Про хімічні речовини-відбілювальники і про те, чи може покупний хліб бути небезпечний для здоров'я, далі в статті.

Багато з тих, хто готує борошно самостійно, дивуються: чому покупне борошно таке біле, а своє, як не просіюй, все одно має сірий відтінок? Розгадка дуже проста: «магазинне» борошно проходить процес відбілювання. А в домашніх умовах отримати таке борошно неможливо. Сіруватий відтінок борошна — це норма й ознака натуральності.

Але для чого виробники очищають і відбілюють борошно? Звичайне борошно, отримане простим подрібненням зерна, має невеликий термін зберігання. Воно швидко псується, і в ньому заводяться комахи. Все це перетворює борошно на невигідний товар. Щоб «поліпшити» властивості борошна, його ретельно очищають, позбавляючи всіх поживних речовин: клітковини, вітамінів, мікроелементів.

Це вигідно виробникам, але не корисно для нашого здоров'я: майже весь хліб, який продається у магазинах, зроблено з такого борошна.

Які речовини використовуються для відбілювання борошна

Персульфат амонію (амонієва сіль, Е923). Це органічно активне з'єднання третього класу небезпеки. За його вдихання може виникнути напад астми. Ця речовина небезпечна для очей і шкіри. Хоча використання амонієвої солі заборонено у виробництві харчових продуктів, її використовують нелегально. Наприклад, як розпушувач для тіста, для відбілювання борошна, в кондитерських виробах і т.п. У побуті неможливо визначити, чи є персульфат амонію в купленому борошні.

Двоокис хлору (неорганічне з'єднання хлору і кисню, Е926) — газоподібна речовина з характерним запахом і потужною антимікробною дією. Борошно, що пройшло обробку цією речовиною, не містить вітаміну Е та незамінні жирні кислоти. Вживання в їжу хліба з борошна, обробленого двоокисом хлору, може викликати Е-авітаміноз. В Україні добавка Е926 значиться в списку дозволених.

Бензоїл пероксид (органічна сполука ароматичного ряду, Е928) — біла порошкоподібна речовина, яку застосовують для відбілювання борошна і для поліпшення його хлібопекарських властивостей. Після обробки бензоїл пероксидом борошно стає білішим і пухкішим. У чистому вигляді ця речовина — сильний канцероген. В Україні добавка Е928 дозволена для використання в хлібопекарській промисловості.

Бромат калію (калійна сіль, Е924 а) — неорганічна сполука, добре розчиняється у воді. Як показали дослідження на тваринах (організми яких максимально відповідають людським), ця речовина викликає онкологію нирок і щитовидної залози. Однак під час випікання бромат калію переходить в бромід калію, який вважається нешкідливим. Хліб з борошна, обробленого цією речовиною, виглядає неприродно білим і пишним. У країнах ЄС, а також Канаді, Бразилії та Китаї бромат калію заборонений у харчовій промисловості.

Аллоксан отримують у результаті окислення сечової кислоти. У піддослідних тварин ця сполука пригнічує дію багатьох ферментів, викликає проблеми з підшлунковою залозою, некроз ниркових канальців, зміни в щитовидній залозі, надниркових залозах, гіпофізі й тимусі. Вважається, що аллоксан більш токсичний для тварин, ніж для людей.

Після обробки вище перерахованими речовинами борошно перетворюється на крохмаль, який може бути як просто не корисним, так і небезпечним для здоров'я.

Чи є вихід і з цієї ситуації? Перший — зменшити вживання виробів з білого борошна. Другий — використовувати борошно з цільного зерна. Третій — замінити покупний хліб домашнім з пророщеного зерна.

За матеріалами Еcology.md.

Дізнайтеся що таке «живий» хліб і чим він корисний для здоров'я.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...