• Чому виникає біль і чи небезпечний він?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 11 квітня 2019 року

Чому небезпечно терпіти біль?

Біль — це абсолютно природна реакція організму, яка виникає у разі травми чи захворювання. Вона дає людині сигнал про те, що потрібно щось робити для усунення проблеми. За виникнення болю відповідають особливі ноцицептори, які передають сигнал у болючі ділянки головного і спинного мозку. Цікаво й те, що у пов'язаній з болем екстремальній ситуації в нашому організмі виділяється величезна кількість ендорфінів (або гормонів радості). Вони допомагають нам впоратися зі стресом і не втратити контроль над ситуацією.

Прочитавши це, можна зробити висновок, що оскільки біль є природною захисною реакцією, то він не приносить нашому тілу ніякої шкоди. Насправді такий висновок буде хибним. Хронічний біль, викликаний різними захворюваннями, приносить людині не тільки душевні страждання. Він стимулює вироблення гормонів стресу, під дією яких росте артеріальний тиск і рівень цукру, погіршується імунітет. Як показують дослідження, ті люди, які постійно відчувають хронічні болі, у середньому живуть на 10 менше інших. Тому боротися з болем потрібно обов'язково — для цього розроблено безліч дієвих засобів.

Одним із ефективних і тому дуже популярних знеболювальних препаратів є "Імет". Він підходить для усунення болю будь-якого походження та запальних процесів. Застосовується при найрізноманітніших захворюваннях. Детальніше про цей препарат можна прочитати на порталі "Мед Правда", присвяченому питанням здоров'я.

Наслідки болю

Звичайно ж, для усунення болю недостатньо лише ковтати таблетки. Треба терміново йти до лікаря, який виявить причину та призначить лікування. Якщо ж біль терпіти, то він із великою часткою ймовірності спровокує інший біль. Справа все в тих же гормонах стресу, через які підвищується тиск. Останні приносять людині багато неприємних відчуттів — пульсування крові у скронях, запаморочення і слабкість. Ось чому люди, які скаржаться на сильний зубний біль, часто відчувають і симптоми високого тиску.

Коли людина страждає від частого болю, у неї знижується працездатність, погіршується опірність інфекціям і вірусам та може розвинутися депресія. Тому при виникненні повторюваних больових відчуттів одразу ж йдіть до лікаря, щоб не погіршити ситуацію ще більше.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...