• Нова версія MS Windows з’явиться у 2012 році

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Субота, 5 березня 2011 року
Як повідомляє агентство Bloomberg  з посиланням на обізнані джерела, Microsoft планує почати продаж нової версії Windows у вересні 2012 року на початку навчального сезону. Нова операційна система призначена для роботи на планшетних комп’ютерах із сенсорним екраном.

Компанія Microsoft – найбільшій із світових розробників програмного забезпечення – вирішила зміцнити свої позиції на ринку програмного забезпечення для планшетних комп’ютерів. MS Windows 8 конкурує з продуктами Android (Google Inc) та iPad (Apple Inc).

Існуюча операційна система для планшетних комп’ютерів від Microsoft базується на стандартних версіях Windows XP та Windows 7, до яких просто включено підтримку сенсорного екрану. Експерти вказують, що  Android та iPad суттєво зручніші у користуванні.

Нова операційна система розробляється на базі попередньої версії – Windows 7 таким чином, щоб вона була більш зручною для роботи з сенсорним екраном та відповідала вимогам економного споживання електроенергії.

Експерт аналітичної компанії Gartner Майкл Гартенберг уважає, що 2011 буде роком боротьби на ринку планшетних комп’ютерів. Чим пізніше вийде нова операційна система від Microsoft, тим більше часу будуть мати конкуренти, щоб вдосконалити свої продукти.  І Microsoft уже буде важкувато зайняти своє місце під сонцем.

Компанія «Майкрософт» (Microsoft) була заснована у 1975 році. У перекладі ця назва означає дрібні комп’ютерні програми. Засновник, Білл Гейтс, на сьогодні вважається одним з найбагатших людей світу. Його статок оцінюється приблизно у 50 мільярдів американських доларів.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...