ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дональд Трамп вважає, що Америка стає комуністичною державою

Велика Епоха
Колишній президент Дональд Трамп розмовляє з Кашем Пателем з Epoch TV у своїй резиденції Мар-а-Лаго у Палм-Біч, штат Флорида, 31 січня 2022 року. (The Epoch Times)

Колишній президент Дональд Трамп 31 січня поскаржився на те, що за його наступника Сполучені Штати нагадують комуністичну країну, вказавши на скажену інфляцію, скорочення свобод і незахищений американо-мексиканський кордон.

«Вони руйнують нашу країну. Вони перетворюють її на іншу країну. Ми стаємо соціалістичною чи комуністичною державою», — сказав Дональд Трамп колишньому високопоставленому співробітнику Білого дому Кашу Пателю у своїй передачі «Kash's Corner» на каналі EpochTV. Інтерв'ю вийде в ефір на сайті EpochTV.com 7 лютого.

«Чому вони хочуть мати слабку армію? Чому вони хочуть мати високі відсоткові ставки та вищі податки? І чому вони хочуть, щоби не було кордонів? — запитує він. «Чому вони не хочуть, наприклад, ідентифікації виборців? Чому вони хочуть позбавити фінансування нашої поліції?».

«У жодному разі не може бути добре», — запевняє він. «Отже або вони дурні, у чому я сумніваюся, або вони ненавидять нашу країну».

Трамп провів кампанію у 2020 році, стверджуючи, що вибір між ним та тодішнім кандидатом Джо Байденом був вибором між свободою та комунізмом. Колишній президент так і не визнав результатів виборів 2020 року, на яких демократи отримали контроль над Білим домом та обома палатами Конгресу.

Хоча Джо Байден стверджує, що не є соціалістом, його адміністрації не вдалося запобігти серії криз, які американці зазвичай пов'язують із соціалістичними чи комуністичними режимами. Інфляція досягла найвищого рівня за останні десятиліття, середня ціна на бензин є найвищою з вересня 2014 року. Хоча немає жодних доказів нестачі продовольства, перебої з постачаннями призводять до порожніх полиць у деяких супермаркетах, нестачі добрив, запчастин для вантажівок, нових автомобілів та інших товарів. Тим часом багато американців розглядають розпорядження Джо Байдена про вакцини і маски як дії, спрямовані на підрив свободи.

Прессекретар Білого дому Джен Псакі заявила, що ціни зростають, тому що дедалі більше американців працює і, отже, збільшує попит за рахунок збільшення споживання. Псакі неодноразово звинувачувала пандемію, яка розпочалася за рік до вступу Джо Байдена на посаду, у перевантаженості ланцюжка постачань та інфляції.

Колишній президент Дональд Трамп у своїй резиденції Мар-а-Лаго у Палм-Біч, штат Флорида, 31 січня 2022 року. (Epoch Times)

Адміністрація Байдена виступила на захист обов'язкового щеплення та носіння масок, стверджуючи, що це необхідні заходи для припинення поширення Covid-19. Проте, попри всі ці розпорядження, що стосуються масок, поїздок між штатами, вакцинації федеральних службовців та працівників охорони здоров'я, хвороба забрала більше життів у Сполучених Штатах за Джо Байдена, ніж за Дональда Трампа.

«Це найсумніший час, який я коли-небудь бачив для нашої країни. У нас все йшло так добре», — сказав Дональд Трамп.

«Це найсумніші часи для нашої країни і, я думаю, найнезручніші часи для нашої країни», — додає він. «Кордони — це катастрофа з мільйонами людей. Усе — катастрофа. Немає нічого доброго — [це] інфляція».

Опозиція Трампа комунізму та соціалізму виходить далеко за межі простої передвиборчої риторики. Бувши президентом, він нападав на комуністичні та соціалістичні режими за кордоном і намагався блокувати просування соціалістичних елементів у країні. У своєму зверненні до Конгресу США у 2019 році Дональд Трамп сказав: "Америка ніколи не буде соціалістичною країною".

Прапор «Трамп 2024» видно під час мітингу на підтримку кубинців, які протестують проти комуністичної диктатури, на вежі Свободи в Маямі 17 липня 2021 року. (Eva Marie Uzcategui/AFP via Getty Images)

Дональд Трамп запровадив безпрецедентні тарифи для Китаю, намагаючись змусити Комуністичну партію Китаю (КПК) припинити розграбування інтелектуальної власності американських компаній та змусити її відмовитися від недобросовісної торгової практики. Він запровадив обмеження, аби послабити комуністичний режим Куби. Він визнав лідера опозиції Венесуели після того, як законодавчий орган процвітаючої країни оголосив свого соціалістичного диктатора нелегітимним.

Повне ексклюзивне інтерв'ю транслюватиметься на EpochTV.com о 2 годині ночі за корейським часом 8 лютого.

За матеріалами The Epoch Times USA