ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Лондон: чоловік заробляє до 200 євро на день, щоб стояти в черзі

Велика Епоха
Ілюстрація (Pixabay)

У Лондоні місцевий житель поповнює свій дохід, пропонуючи заможним людям стояти натомість них у різних чергах за невелику суму грошей.

Це незвичайна робота: Фредді Беккітт, 31 рік, є «професіоналом постояти у черзі». Йому платять до 20 фунтів за годину очікування, яку він проводить замість інших (близько 24 євро). Хобі, яке стало для нього своєрідною роботою, яке почалося, коли він шукав «роботу повсюди», він поділився з газетою The Sun.

Справді, потрапивши на платформу TaskRabbit, яка пропонує приватним особам делегувати повсякденні життєві завдання професіоналам, Фредді скористався своїм шансом, навіть якщо це означало необхідність годинами чекати в негоду або на морозі взимку.

Зрозуміло, що він працює не щодня. Таким чином, з того часу Фредді також розширив свої пропозиції, у тому числі пропонуючи послуги няні, допомогу з переїздом і навіть виконання доручень для своїх клієнтів, хоча його основна діяльність, як і раніше, полягає в тому, щоб стояти в черзі. За його словами, ця діяльність приносить йому понад 160 фунтів на день або близько 200 євро.

«Найчастіше я стою у черзі за квитками на спектаклі чи концерти. Це робота, яка не потребує особливих навичок чи навіть важкої праці», — пояснив він. В обмін на винагороду він заощаджує своїм клієнтам час, сказав Фредді.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr