ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Україна звертається до Німеччини із закликом про допомогу: «Будь ласка, дайте нам зброю!»

Велика Епоха
Тренування українських солдатів у Старичах, Україна. (Gaelle Girbes/Getty Images)

У листі до Федерального міністерства закордонних справ посольство України офіційно звернулося до Німеччини за підтримкою у вигляді постачання зброї. У листі, опублікованому Süddeutsche Zeitung, копію якого також було надіслано до Міноборони, докладно перераховані численні системи озброєння, необхідні Україні.

Україна запитує зенітно-ракетні комплекси середньої дальності, переносні зенітно-ракетні комплекси, протибезпілотні знаряддя, мікрохвильові системи знищення, електронні системи стеження, а також прилади нічного бачення, камери спостереження та боєприпаси.

У листі Україна просить «негайної допомоги у терміновій закупівлі». Це «системи озброєння оборонного характеру». Через «вкрай напружену ситуацію з безпекою та загрозу російській агресії» прохання «опрацювати цю заяву якнайшвидше».

На відміну від низки партнерів НАТО, Німеччина відмовляється від таких постачань зброї і поки що пообіцяла лише 5000 захисних касок. Міністр закордонних справ Анналена Бербок відвідає Україну наступного тижня, а канцлер Олаф Шольц — через тиждень.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH