ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Німецька поліція заарештувала двох осіб за незаконне перевезення мігрантів

Велика Епоха
Поліцейські ведуть підозрюваного під час рейду в Гарбсені, Німеччина, 23 листопада 2023 р. (Ole Spata/dpa via AP)

У четвер німецька поліція заарештувала двох осіб унаслідок рейдів із боротьби з організованою контрабандою мігрантів у столиці країни та північній землі Нижня Саксонія, пише AP News.

Близько 260 поліцейських брали участь у рейдах і обшуках на восьми об'єктах у Нижній Саксонії і ще на шести в Берліні.

Підозрюваних обвинувачують у незаконному ввезенні до Євросоюзу понад 200 мігрантів, більшість із яких — сирійці, повідомляє німецьке інформаційне агентство dpa.

Одного з підозрюваних, 23-річного чоловіка з Берліна, заарештували в Гарбсені під Ганновером. Іншого, 40-річного чоловіка, помістили під варту в Лерті поблизу Ганновера на підставі австрійського ордера на арешт.

Влада не назвала імен підозрюваних. Однак представники служб безпеки стверджують, що ці двоє входили в групу контрабандистів, більшість із яких були іракцями, які, імовірно, ввезли в ЄС щонайменше 208 мігрантів під час дюжини поїздок у період із серпня 2022 по червень 2023 року.

Цих людей підозрюють у тому, що перевозили мігрантів в умовах сильної спеки і на "невідповідних транспортних засобах", не даючи пасажирам ні відпочинку, ні їжі, повідомляє агентство dpa.

Імовірно, вони брали за перевезення 4 000 — 5 000 євро з людини. Маршрут контрабандистів до Німеччини пролягав через Угорщину, Австрію та Чехію.

Німеччина є одним із головних пунктів призначення для мігрантів з усього світу, проте притулки в цій країні переповнені. На уряд країни чиниться тиск з метою обмеження міграції та прискорення депортації прохачів притулку, які отримали відмову.

Останніми тижнями Німеччина також почала проводити систематичні перевірки на кордонах із Польщею, Чехією та Швейцарією, щоб не допустити незаконного проникнення в країну мігрантів.