ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сьюзан Сарандон і Мелісса Баррера звільнені голлівудськими компаніями після висловлювань про ХАМАС (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Оскароносну акторку Сьюзан Сарандон і зірку серіалу "Крик" Меліссу Баррера було звільнено голлівудськими компаніями після висловлювань про війну між Ізраїлем і ХАМАСом, які визнали антисемітськими.

Spyglass Media Group, виробнича компанія, що стоїть за майбутнім фільмом "Крик VII", повідомила про звільнення Баррери з франшизи жахів.

Актриса мексиканського походження, яка знялася у фільмі "На висоті" і двох останніх частинах "Крику", публікувала у своєму Instagram заяви, в яких називала війну "геноцидом і етнічною чисткою".

"З Газою, — написала вона, — зараз поводяться як із концтабором".

"Позиція компанії Spyglass однозначна: ми не сприймаємо антисемітизм або розпалювання ненависті в будь-якій формі, включно з неправдивими посиланнями на геноцид, етнічні чистки, спотворенням Голокосту або всім тим, що грубо переходить межу мови ненависті", — ідеться в заяві Spyglass.

Представник United Talent Agency повідомив, що Сарандон, п'ятиразова номінантка на премію "Оскар", більше не представлена цим агентством. Відхід Сарандон з UTA послідував за її висловлюваннями на адресу Ізраїлю. Зокрема, 17 листопада вона виступила на мітингу на підтримку палестинців у Нью-Йорку.

"Наразі багато людей бояться бути євреями і відчувають на собі, як це — бути мусульманином у цій країні, так часто стаючи об'єктом насильства", — заявила Сарандон, повідомляє New York Post.

За даними газети, Сарандон приєдналася до натовпу, що скандує "Від річки до моря Палестина буде вільна" (гасло, яке вважається антисемітським, оскільки передбачає знищення Ізраїлю).

На мітингу Сарандон також сказала: "Сталася жахлива річ, коли антисемітизм плутають із виступом проти Ізраїлю. Я проти антисемітизму. Я проти ісламофобії".

Війна між Ізраїлем і Хамасом викликала розкол у Голлівуді. Раніше, коли багато груп виступали із заявами, що засуджують напад ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня, Гільдія сценаристів Америки, не дійшовши єдиної думки, зрештою не стала цього робити. Маха Дахіл, відома агентка агентства Creative Arts Agency, минулого місяця пішла зі своєї посади в раді директорів після того, як опублікувала в соціальних мережах пост, що звинувачує Ізраїль у геноциді. Дахіл принесла вибачення.