ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сотні португальських поліцейських проводять рейди на фермах у рамках боротьби з торгівлею людьми (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У вівторок сотні поліцейських провели рейд на фермах у південному португальському регіоні Алентежу, заарештувавши 28 осіб, підозрюваних у торгівлі людьми та трудовій експлуатації, повідомила поліція, пише Reuters.

Вважається, що підозрювані є частиною злочинного угруповання, яке експлуатувало мігрантів з таких країн, як Румунія, Молдова, Україна, Індія, Сенегал і Пакистан, заманюючи їх до Португалії обіцянками роботи на фермах.

Поліція заявила, що провела загалом 78 обшуків, в результаті яких було вилучено докази та "ідентифіковано десятки жертв".

Затримані, як португальські, так і іноземні громадяни, підозрюються у торгівлі людьми, злочинному співтоваристві, сприянні нелегальній імміграції, нелегальному вербуванні робочої сили, вимаганні, відмиванні грошей і нанесенні фізичної шкоди, серед інших злочинів.

У середу вони постануть перед суддею для допиту.

Випадки трудової експлуатації, коли бідні мігранти потрапляють у пастку неоплачуваної роботи, і торгівлі людьми зростають у Португалії, особливо в сільськогосподарському секторі. Після того, як мігрантів беруть на роботу, у них часто відбирають документи і утримують зарплатню, а багатьох з них поселяють у примітивних житлах з невеликими зручностями або взагалі без них.

Рада Європи повідомила, що у 2016-2020 роках португальська влада ідентифікувала 1 152 підозрюваних жертв торгівлі людьми, але кількість розслідувань, судових переслідувань і засуджень була низькою для такої великої кількості жертв.