ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Німеччина призначила комісію для розслідування теракту під час Олімпіади 1972 року в Мюнхені (ВІДЕО)

Велика Епоха

Федеральний міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер оголосила в п'ятницю, що призначила міжнародну комісію з розслідування теракту на Олімпійських іграх 1972 року в Мюнхені до їх 50-ї річниці.

Комісія вивчить і переоцінить напад на ізраїльську команду до складу якої увійшли вісім всесвітньо відомих вчених, які є багаторічними експертами у відповідній галузі досліджень, йдеться у заяві,

Вчені матимуть на меті створити всебічний науковий звіт і оцінку подій, засновану на дослідженнях, йдеться в повідомленні.

Кілька членів терористичної групи увірвалися в приміщення ізраїльської команди в Олімпійському селищі 5 вересня 1972 року.

"Ми ніколи не зможемо виправити незмірні страждання, які пережили члени сімей жертв нападу на Олімпійських іграх 1972 року в Мюнхені. Напад залишив глибокі рани. Соромно, що болючі питання залишалися невирішеними занадто довго", сказав Фезер.

"Ми хочемо винести уроки з цієї історії, і ми повинні винести уроки з неї. Ми повинні ставитися до людей, чиє життя кардинально змінилося внаслідок нападів, з більшим співчуттям і підтримкою", ─ додала вона.

Новини по темі: