ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

З Алека Болдуїна зняли звинувачення у ненавмисному вбивстві (ВІДЕО)

Велика Епоха
Алек Болдуїн, 9 грудня 2021 року. (Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Болдуїн був звинувачений за двома пунктами у ненавмисному вбивстві.

З Алека Болдуїна зняли звинувачення у справі про смертельну стрілянину на знімальному майданчику фільму "Іржа", повідомляють джерела, знайомі з цією справою.

Новопризначені спеціальні прокурори у справі підтвердили зняття звинувачень з актора, хоча зазначили, що їхнє розслідування залишається "активним і безперервним".

65-річний Болдуїн був звинувачений за двома пунктами ненавмисного вбивства після того, як у жовтні 2021 року на знімальному майданчику вестерну в Нью-Мексико смертельно поранив 42-річну операторку Галину Гатчінс. Актор відпрацьовував перехресний постріл, коли пістолет вистрілив, влучивши в оператора і режисера Джоела Соузу, який отримав травму, що не загрожувала життю.

Окружна прокуратура Санта-Фе відмовилася від коментарів.

Наступне судове засідання у справі Болдуїна було призначене на 3 травня. Болдуїн вже відмовився від свого права з'явитися на попередньому слуханні. У поданій до суду заяві він не визнав себе винним у пред'явлених йому звинуваченнях.

Зброярка фільму, Ханна Гутьєррес-Рід, також була звинувачена за двома пунктами у ненавмисному вбивстві у зв'язку зі смертю Гатчінс.

Звинувачення у вдосконаленні зброї, висунуті проти Болдуїна і Гутьєррес-Рід, були зняті наприкінці лютого.

Гутьєррес-Рід має з'явитися на попередньому слуханні, яке розпочнеться 3 травня. Її адвокат заявив, що вона має намір не визнавати свою провину і не має жодного уявлення про те, як бойові патрони потрапили до пістолета.

У четвер її адвокати підтвердили, що звинувачення залишаються незмінними, заявивши, що вони "цілком очікують, що наприкінці цього процесу Ханну також буде виправдано".

Девід Холлс, перший асистент режисера фільму, був засуджений минулого місяця до шести місяців випробувального терміну без права нагляду в рамках угоди про визнання вини. Холлс, який передав Болдуїну револьвер "Кольт" 45-го калібру перед початком зйомок, звинуватили у недбалому поводженні зі смертоносною зброєю.

Слухання відбулося через кілька днів після того, як окружний прокурор Санта-Фе Мері Кармак-Алтвіс оголосила, що відмовляється від ведення справи. Цей крок послідував за тим, як представник штату Андреа Ріб також пішла у відставку з посади спеціального прокурора у цій справі.

Замість неї окружний прокурор призначив Карі Морріссі і Джейсона Льюїса спеціальними прокурорами.

У своїй заяві в четвер увечері Морріссі і Льюїс сказали, що "були виявлені нові факти, які вимагають подальшого розслідування і судово-медичної експертизи у цій справі".

Спеціальні прокурори заявили, що звинувачення проти Гутьєррес-Ріда "залишаються незмінними".

"Іржа", який перебував у перерві після смертельної стрілянини на знімальному майданчику, відновив основні зйомки на кіностудії Yellowstone Film Ranch в Монтані в четвер, повідомив представник Rust Movie Productions. На зйомки повернулися колишні продюсери і основний акторський склад, включаючи Болдуіна.