ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Консервативний конкурент YouTube Rumble пропонує Джо Рогану 100 мільйонів доларів за перехід із Spotify

Велика Епоха
Джо Роган на церемонії зважування перед турніром UFC 264 на T-Mobile Arena у Лас-Вегасі, штат Невада, 9 липня 2021 року. (Stacy Revere/Getty Images)

Платформа для обміну відео Rumble запропонувала культовому коментатору UFC Джо Рогану 100 мільйонів доларів за перенесення його обговорень на форум без цензури на тлі тиску, щоб видалити його з мережі Spotify.

«Ми підтримуємо вас, ваших гостей та легіон ваших шанувальників у бажанні справжньої розмови. Тому ми хотіли б запропонувати вам 100 мільйонів причин зробити світ кращим», — сказав 7 лютого генеральний директор Rumble Кріс Павловський у своєму листі .«Як щодо того, щоб перенести на Rumble всі свої шоу, як старі, так і нові, без цензури, за 100 мільйонів доларів протягом чотирьох років? Це наш шанс урятувати світ. І так, це абсолютно законно».

Минулого року Rumble, яка стверджує, що керує відеоплатформою, яка «несприйнятлива до скасування культури», вступила до партнерства з медіагрупою колишнього президента Дональда Трампа Truth Social.

Роган, чиї підкасти в середньому слухають близько 11 мільйонів слухачів, уклав угоду з Spotify, яка, як повідомляється, мала вартість понад 100 мільйонів доларів, щоб ексклюзивно вести його шоу.

Але останніми днями Spotify зіткнувся із закликами скасувати шоу Рогана після того, як кілька музикантів, у тому числі Ніл Янг, заявили, що видалять свою музику з платформи через передбачувану дезінформацію про COVID-19 та вакцини. Крім Янга, співачка і автор пісень Джоні Мітчелл, інді-група Belly, яка створила один хіт, і альтернативний гурт Failure заявили, що наслідують їхній приклад.

Після того, як Spotify погодився видалити музику Янга і заявив, що це збереже Рогана, в Інтернеті була розміщена відредагована відеопідбірка, що показує, що Роган кілька разів за останнє десятиліття під час свого шоу вимовляв «n-слово». Відео було відзначено співачкою Індією Арі, яка попросила Spotify видалити її треки зі стрімінгового сервісу.

4 лютого Роган вибачився через свій канал у Instagram, але зазначив, що кліпи були повністю вирвані з контексту.

Генеральний директор Spotify Даніель Ек у відповіді від 6 лютого сказав, що видалення підкасту Рогана буде слизькою доріжкою до скасування інших.

"Я не вірю, що змусити Джо замовчати — це вихід", — написав Ек у службовій записці персоналу. «У нас мають бути чіткі межі навколо контенту та вживати заходів, коли вони перетинаються, але скасування думок — це слизький шлях.

«Після цих дискусій та власних роздумів він вирішив видалити низку епізодів зі Spotify. Він також вибачився на вихідних… і я хочу дуже чітко прояснити один момент: я не вірю, що змусити Джо замовчати — це вихід».

Представники Spotify поки не відповіли на запит The Epoch Times про коментарі.

За матеріалами The Epoch Times USA