Середа, Лип 6, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Колишній віцепрезидент компанії Pfizer назвав загальну вакцинацію злочином проти людства

П'ятниця, 20 травня 2022 року
Шестирічний школяр на щеплення від Covid-19 у Чикаго, США, 12 листопада 2021 року. (Scott Olson/Getty Images)

За словами Майкла Йідона, колишнього віцепрезидент компанії Pfizer, смертність від Covid-19 була надто низькою, щоб виправдати обов'язкову вакцинацію.

Він також засудив кампанії ЗМІ, які стверджують, що вакцини безпечні, ефективні та необхідні для припинення пандемії.

Майкл Йідон пропрацював 32 роки у фармацевтичній промисловості. З 1995 по 2011 рік він очолював дослідження в галузі алергії та респіраторних захворювань у компанії Pfizer. Він є колишнім засновником та генеральним директором Ziarco, біотехнологічної компанії, придбаної Novartis. Він також має ступінь доктора філософії в галузі респіраторної фармакології та диплом з подвійною відзнакою з біохімії та токсикології.

З першого дня (1 грудня 2020 року) початку поширення вакцини Pfizer-BioNTech по 28 лютого 2021 року до компанії Pfizer надійшли повідомлення про 1 223 смерті та 42 086 небажаних побічних явищ.

«Найгірший сезон грипу за останнє десятиліття є більш серйозним, ніж загроза, яка походить від цього нового вірусу», — написав д-р Йідон у статті, надісланій для Epoch Times.

Важливо відзначити, що точне число смертей у Китаї, де вірус з'явився вперше, приховується комуністичним режимом і може бути в 366 разів вищим за офіційну цифру.

На думку Майкла Йідона, гарантія того, що вакцини не завдадуть довгострокової шкоди, мала стати обов'язковою.

«Не слід намагатися зупинити пандемію за допомогою вакцини, створеної за новою технологією. За масового втручання у громадську охорону здоров'я безпека є пріоритетнішою за ефективність», — написав д-р Йідон.

«Просто неможливо отримати дані, які б показали адекватну поздовжню безпеку протягом усього періоду пандемії. Ті, хто просував цю лінію міркувань і дозволив без необхідності запроваджувати генні агенти мільярдам безневинних людей, винні у злочинах проти людства».

Майкл Йідон стверджує, що природний імунітет явно сильніший за будь-який захист, що забезпечується вакцинами. Він посилається на статтю доктора Пола Александера, в якій представлено понад 150 досліджень, що показують існуючий природний імунітет Covid-19.

Він вважає, що нові вакцини не мали отримати дозвіл на екстрене використання.

«Я б повністю відмовився від використання цих вакцин у дітей, під час вагітності та у людей, які інфіковані чи одужують. Повна зупинка. Мені знадобилося б кілька років безпечного використання, перш ніж я подумав про те, щоб змінити свою думку».

Він також стверджує, що вакцини мають доведену токсичність і що питання лише в ступені токсичності.

«Багато патологій виникає в результаті розробки агентів, включаючи мРНК-вакцини. Ліпідні наночастинки залишають місце ін'єкції та осідають у печінці та яєчниках, а також в інших органах. Для початку цих доказів достатньо.

Раніше в цьому місяці один лікар заявив про незвичайну кількість випадків загибелі плода та викиднів, пов'язаних з вакцинами Covid-19, згідно з його спостереженнями, і зазначив, що продукти мРНК, що містяться в наночастинках, накопичуються в яєчниках.

«З даних, які ми маємо, випливає, що у вакцині, що вводиться в руку, присутня певна концентрація ліпідних наночастинок, які є дуже, дуже маленькими частинками, а потім переважна більшість з них розсіюється по всьому організму», — сказав Epoch Times доктор Джеймс Торп.

Ліпідна наночастинка — це жиророзчинна мембрана, яка переносить мРНК.

«Вони, схоже, концентруються в яєчниках і перетинають усі створені Богом бар'єри в людському організмі: гематоенцефалічний бар'єр плода, плацентарний бар'єр під час вагітності, потрапляючи в кровотік плода та у всі тканини плода в матці, перетинаючи гематоенцефалічний бар'єр плоду, дитини в матці, що викликає велике занепокоєння, оскільки яйцеклітини, що виробляються жінками, знаходяться в обмеженій кількості. Вони будуть піддаватися потенційно руйнівному впливу токсичних ліпідних наночастинок», — зазначив він.

Інша проблема, яку доктор Йідон не вказав у своєму первинному дослідженні, полягає в тому, що продукти мРНК (Pfizer і Moderna) накопичуються в яєчниках.

«Запит у Японське агентство з лікарських засобів показав, що накопичення в яєчниках дійсно відбувалося в експериментах на гризунах», — говорить доктор Йідон.

«Я вивчив медичну літературу з цієї конкретної теми та знайшов огляд, опублікований у 2012 році, в якому особлива увага приділялася доказам того, що препарати ліпідних наночастинок дійсно накопичуються у яєчниках та можуть становити неоцінений репродуктивний ризик у людей.

Це була добре відома проблема для експертів у цій галузі. Дослідження 2012 року показало, що після випробувань на різних видах лабораторних мишей та щурів «у всіх тварин було виявлено сильне локальне накопичення наночастинок, нанокапсул та наноемульсій у певних областях яєчників».

Стосовно дослідження доктор Йідон сказав Epoch Times: «Автори кажуть неправду. Вони кажуть щось на кшталт «не спостерігалося підвищення рівня антисинцитинових-1 антитіл».

«Але ні, це неправда. Їхні дані ясно показують, що вони у 2,5 раза вищі після вакцинації й, очевидно, статистично значущі. Насправді їх значимість, схоже, підтверджується частотою викидів плоду».

«Те, що вони зробили дуже хитро. Вони визначили абсолютно довільний рівень, який вони нанесли на графік, нижче за який, як вони стверджують, нічого не має значення. Немає жодних доказів на підтримку їхніх тверджень. Насправді під час дебатів вони визнали, що ми нічого не знаємо про вплив антитіл на практиці».

Майкл Йідон вважає, що фармацевтична промисловість «точно знала» з 2012 року, що ліпідні наночастки накопичуватимуться в яєчниках вакцинованих жінок.

«Ніхто в галузі або в основних засобах масової інформації не може стверджувати, що вони не знали про ризики, які це несе для успішної вагітності».

Інше нещодавнє дослідження показало, що вакцина Covid-19 компанії Pfizer проникає в клітини печінки й перетворюється на ДНК за допомогою процесу, що називається зворотною транскриптазою.

За матеріалами The Epoch Times USA

===