ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Україні та світі відсвяткували 30 років поширення медитативної практики Фалунь Дафа

Велика Епоха
Мер міста Онтаріо, Канада (в центрі) на церемонії вручення прапора на честь Всесвітнього дня Фалунь Дафа 29 квітня 2022 року.

13 травня — Всесвітній день Фалунь Дафа

Минуло 30 років з того часу, як Лі Хунчжи, засновник Фалунь Дафа, вперше представив свою медитативну практику громадськості у Китаї. На честь цієї події прапори будуть підняті приблизно у двадцяти містах Канади.

«Місто Мілтон відзначає цей місяць як місяць Фалунь Дафа, який відзначається по всій Канаді, і цього року виповнюється 30 років», — сказав 85-річний мер міста Гордон Кранц. На церемонії, що відбулася 29 квітня, він зачитав прокламацію цього року:

«Фалунь Дафа/Фалуньгун отримав всесвітнє визнання, включаючи тисячі нагород та прокламацій за просування гармонії в суспільстві через свою традиційну китайську систему самовдосконалення, яка веде людей до духовного, морального та фізичного добробуту. Тому я, мер міста Мілтон, Гордон Кранц, оголошую травень 2022 року місяцем Фалунь Дафа у місті Мілтон і закликаю підтримати цю кампанію».

Нью-Йорк видає прокламацію

Фалунь Дафа також високо цінується у Сполучених Штатах. 26 квітня Сенат штату Нью-Йорк ухвалив резолюцію про відзначення 23-го Всесвітнього дня Фалунь Дафа. Вже десятий рік поспіль Сенат штату Нью-Йорк випускає прокламацію на честь цього дня.

Дивіться Всесвітній парад Фалунь Дафа 13 травня 2022 року у Нью-Йорку від NTD Television та американської Epoch Times тут:

«У 1996 році Фалунь Дафа був представлений у Нью-Йорку і відтоді залучив сотні практикувальників, які проводять семінари по всій території трьох штатів у центрах для людей похилого віку, корпоративних офісах, клубах здоров'я, приватних будинках та поліцейських дільницях безплатно для всіх учасників», — йдеться в обґрунтуванні.

«Практика Фалунь Дафа виходить за рамки прагнення здоров'я та фізичної форми й спрямована на досягнення більшої мудрості та просвітління. Філософія Фалунь Дафа дотримується ідеї, що здоров'я та щастя є природним результатом того, що серце чисте, розум урівноважений, а тіло енергійне; люди можуть позбутися залежностей та шкідливих звичок, сім'ї можуть знову жити разом у мирі, а спільноти можуть прийняти чесноту та життєствердження».

Депутати парламенту Тайваню схвалюють Фалунь Дафа

«Фалунь Дафа змінила світ на краще», — сказала Као Чіа-юй, член Законодавчої ради Тайваню. Говорячи про переслідування цієї практики в Китаї, що триває з 1999 року, вона підкреслила: «Вони дуже сміливі та рішучі. Це через їхню віру і цінності».

Вона сказала, що вони продемонстрували силу доброти та поширили її по всьому світу. «Я думаю, що ми всі повинні навчатися у практикувальників Фалунь Дафа, тому що вони спрямовують нас морально, а це те, чого зараз потребує Китай», — сказала вона, маючи на увазі батьківщину Фалунь Дафа, де ця практика заборонена.

Ван Тін-юй, член законодавчих зборів та голова парламентської комісії Тайваню з прав людини, сказав: «Ми також сподіваємося, що правдивість, доброта та терпимість висвітлять темні місця тоталітарного правління і зроблять світ кращим».

Для благополуччя та суспільства

Існує безліч повідомлень про незвичайні переживання та успіхи в зціленні. Багато людей вилікувалися від серйозних хвороб, практикуючи п'ять простих вправ Фалунь Дафа. Наприклад, 85-річна жінка, яка практикує Фалунь Дафа з 1996 року і понад 30 років страждала на горб, повідомила: «Тепер моя спина знову пряма!» Вона навіть може медитувати у позі лотосу.

86-річний Чжоу з Тайваню почав практикувати Фалунь Дафа лише два місяці тому. Він говорить, що вже відчув значні зміни у своєму тілі. І тепер почувається розслабленим і відпочившим.

86-річний Чжоу (праворуч) із практикуючим Фалунь Дафа у Тайвані (Minghui.org).

Тим часом понад 100 мільйонів людей по всьому світу практикують і дотримуються принципів Фалунь Дафа — Істини, Доброти та Терпіння. В усьому світі існують групи практикуючих, де вчення про медитацію передається виключно безплатно.

Головна книга Фалунь Дафа, «Чжуань Фалунь», перекладена більш ніж 40 мовами. Як кажуть практикувальники, чим більше людина читає цю книгу, тим глибшим стає її розуміння вчення. Праці Фалунь Дафа доступні в Інтернеті для вільного завантаження.