Четвер, Тра 26, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ілон Маск заявив, що Starlink протистоїть російським кібервійськам: "Вони нарощують зусилля"

П'ятниця, 13 травня 2022 року
Ракета SpaceX Falcon 9 злітає зі стартового комплексу 39A на мисі Канаверал, штат Флорида, 6 травня 2022 року. (Red Huber/Getty Images)

Генеральний директор компанії Tesla Inc. Ілон Маск заявив, що високошвидкісний інтернет-сервіс Starlink компанії SpaceX витримав тактику російської кібервійни, на тлі вторгнення Росії в Україну.

Що сталося

У вівторок Маск заявив, що Starlink чинить опір "спробам глушіння і зламу" з боку Росії.

Підприємець-мільярдер пов'язав свій коментар із повідомленням агентства Reuters, в якому йдеться, що Росія стоїть за масивною кібератакою на супутникову інтернет-мережу, що призвела до виведення з ладу десятки тисяч модемів на самому початку війни.

Чому це важливо

SpaceX передала Україні тисячі комплектів супутникового інтернету, після того  як у лютому країна звернулася до Маска із проханням надати ці станції.

Віце-прем'єр України Михайло Федоров раніше цього місяця заявив, що Starlink має близько 150 000 активних користувачів на день.

Ця служба передає високошвидкісний інтернет на Землю через супутники на орбіті, особливо у віддалені райони, включаючи ті, що постраждали від війни чи стихійного лиха.

Як повідомляється, Маск був близьким до комерційного запуску Starlink в Україні за кілька місяців до вторгнення Росії.

Starlink планує вивести на орбіту 4425 супутників до 2024 року.