ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Понад 32 000 росіян звернулися до української влади з проханням надати інформацію про їхніх синів, які зникли безвісти на фронті

Велика Епоха
Російські солдати (Insider Urkraine)

Сім'ї, які нічого не знають про своїх синів, надісланих Путіним для вторгнення в Україну, шукають інформацію про них від українців.

Влада країни отримала від росіян 32 000 запитів щодо надання інформації.

Віктор Андрусів, радник міністра внутрішніх справ України, сказав в ефірі 24 каналу: "Ми часто дзвонимо і питаємо, чому, наприклад, ви це пишете, чому ви не можете запитати своїх людей — і вони кажуть, що їм брешуть".

Нагадаємо, що російська держава заявляє про свою турботу про сім'ї загиблих. Проте схоже, що реальність не підтверджує обіцянки. Преса багато писала про те, що російська держава відмовилася виплатити компенсацію сім'ї російського солдата, який загинув після затоплення крейсера "Москва", на тій підставі, що він затонув випадково. Іншими словами, держава нічого не винна, тому що солдати на "Москві", флагмані російського флоту, не загинули в бою, а загинули випадково.

У пресі також висловлювалися припущення, що Росія приховує багато випадків загибелі солдатів в Україні, частково для того, щоб не псувати собі імідж країни з непереможною армією, а частково для того, щоб не виплачувати компенсації сім'ям загиблих.

=====