ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Джонсон, Байден та лідери Групи семи провели переговори із Володимиром Зеленським

Велика Епоха
Прапор Європейського союзу, який тримає активіст біля будівлі парламенту у Лондоні. (Tolga Akmen/AFP via Getty Images)

Великобританія обіцяє збільшити підтримку Україні у зв'язку зі святкуванням Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, надавши додатково $1,6 млрд у вигляді військової допомоги Україні, заявили офіційні особи в неділю.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, президент США Джо Байден та лідери інших країн G7 провели у неділю переговори в режимі онлайн із президентом України Володимиром Зеленським, щоб обговорити подальшу підтримку.

Зустріч частково має на меті продемонструвати єдність західних союзників у День перемоги в Європі, який знаменує капітуляцію нацистської Німеччини у 1945 році.

Фінансування, яке надходить з резервів британського уряду, включає військове обладнання на 300 мільйонів фунтів, обіцяне прем'єр-міністром Борисом Джонсоном раніше, наприклад, радарні системи для наведення російської артилерії, обладнання для глушення GPS і прилади нічного бачення.

Уряд Великобританії заявив, що це найвищий рівень військових витрат Великобританії на конфлікт із часів Іраку та Афганістану.

За матеріалами The Epoch Times USA