ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Праправнук Толстого висловив думку, що РФ зупиниться на польському кордоні

Велика Епоха
Депутат Петро Толстой. (Nexta)

Російське вторгнення в Україну не зупиниться, доки не досягне польського кордону, вважає Петро Толстой, праправнук російського письменника.

"Попри допомогу Європи та істерику [прем'єр-міністра Великобританії] Бориса Джонсона або [прем'єр-міністра Італії] Маріо Драгі, ми закінчимо операцію тоді, коли нам буде зручно", — сказав Толстой, депутат путінської партії "Єдина Росія" та заступник голови Державної Думи.

"Я думаю, що ми зупинимося на кордоні з Польщею", — сказав він італійській газеті La Repubblica.

В інтерв'ю нащадок автора романів "Війна та мир" та "Анна Кареніна" високо оцінив війну проти України та повторив риторику Кремля щодо заявленої мети "денацифікації" України.

За даними The Telegraph, Петро Толстой також хвалився тим, як його прапрадід "різав" французькі та британські війська у Криму у 19 столітті.

Тоді молодий Лев Толстой вступив до армії в 1851 році і служив артилерійським офіцером під час Кримської війни 1853-1856 років, включаючи 11-місячну облогу Севастополя.

Вражений жахами війни, він пішов з армії незабаром після закінчення конфлікту і згодом став дуже впливовим пацифістом і прихильником ненасильства. Чого не можна сказати про його праправнука.