Четвер, Тра 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Складні чи кишенькові ножі, навіщо їх купувати!

Понеділок, 2 травня 2022 року
Epoch Times | knife
Складаний ніж

Складаний ніж у наш час це не тільки практичний та корисний інструмент, але й аксесуар, який у певних ситуаціях як у місті так і в побуті може бути не тільки корисним, але й стильним.

Хороший складний ніж, буде корисним у побуті, для носіння в місті, або просто знаходячись в сумці, рюкзаку або бардачку автомобілю. Зробити розпакування посилки, нарізати продукти, виконувати господарсько-побутові роботи пов'язані з розрізанням різних матеріалів. Без хорошого ножа під рукою такі прості побутові роботи виконати буде набагато важче.

У цій статті наведемо деякі рекомендації щодо вибору ножа і які оптимальні характеристиками повинен мати складаний ніж.

Яка має бути сталь на ножі

Сталь це найважливіша частина ножа, від неї залежить якість з яким ніж виконувати ту чи іншу роботу. Для виконання важких і рутинних робіт добре підійдуть сталі середнього рівня з твердістю 56-58 HRC для прикладу така сталь як 9Cr18MoV має оптимальне поєднання ціни та якості. На ножовому інтернет-магазині https://knife.best/   купити ніж із такими стилями можна попередньо переглянувши тестування сталі в реальних умовах. Якість цієї сталі підтверджується практичними випробуваннями, на розрізанні різних матеріалів.

Також можна звернути увагу на сталі преміум сегмента, але ножі з такими сталями можуть мати вартість від 100$ і багато людей бережуть такі ножі і не застосовують їх у важких роботах.

Габарити складаного ножа

Габарити ножа дуже важливий параметр, на який рідко звертають увагу при покупці. Ніж повинен бути не надто важкий і мати компактні габарити. Маса ножа бажано не повинна перевищувати 150 грамів та довжиною леза не більше 12 см. Якщо ніж потрапляє під такі габарити він буде комфортний у носінні та використанні на кожен день.

Замок на складному ножі

Існує безліч ножових замків на складних ножах, найпоширенішими є Liner Lock, вони прості у виробництві та експлуатації. Мають достатню міцність для виконання більшості робіт, але не призначені для виконання важких робіт, які вимагають великих навантажень на клинок. Також можна розглянути так званий BackLock цей тип ножового замку зарекомендував себе як досить надійний за довгі роки використання на різних моделях ножів та різними виробниками.

Завдяки цим базовим параметрам можна підібрати якісний складний ніж, який ефективно можна використовувати, як у побуті так і на полюванні риболовлі або просто для активного відпочинку.

Якщо ви зважилися на купівлю складного ножа, керуйтеся цими правилами і ви обов'язково оберете ніж який буде зручним і практичним.