Четвер, Тра 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вибір взуття для дитини це нескладно!

П'ятниця, 11 лютого 2022 року

Інтернет-магазин "Ясонька" пропонує своїм клієнтам великий вибір дитячого взуття для хлопчиків та дівчаток різного віку. Дитяче взуття вимагає правильного вибору незалежно від того, що саме ви купуєте своїй дитині — недорогі пляжні шльопанці або брендові кросівки. Якщо ви вирушаєте в інтернет-магазин по обновки для свого чада, то візьміть на озброєння поради щодо вибору взуття з цієї статті.

дитяче взуття

Ідеальне взуття для дитини: яким воно має бути?

Воно повинна мати щільну підошву, яка якісно склеєна із верхньою частиною. Неприпустимо, щоб крізь шви у взутті просочувалася вода після першої прогулянки по вологому асфальту. Тому при покупці добре перевіряйте шви та їх щільність.

дитяче взуття

Інша важлива якість дитячого взуття — наявність ортопедичних устілок. Носити таке взуття потрібно навіть здоровим дітям, які не мають деформацій стопи. Устілки служать для запобігання таким деформаціям, допомагають сформувати правильну поставу у дитини.

Ідеальне взуття для дитини не повинно бути ні занадто тісним, ні занадто вільним. Тісне натиратиме шкіру, а часте його носіння може призвести до викривлення пальців на ногах. А в надто вільному — стопа дитини буде бовтатися, і вона відчуватиме постійний дискомфорт. Вибирати взуття треба за розміром, купувати речі на виріст не треба.

дитяче яісне взуття

Як визначити розмір?

У дитини через швидкий зріст розміри ніг поступово змінюються. Найкраще вимірювати довжину стопи та визначати розмір перед покупкою кожної нової пари взуття. Робити виміри потрібно ввечері, оскільки саме в цей час стопа трохи набрякає та приймає свої максимальні розміри. При вимірі важливо, щоб дитина стояла. Тоді на стопу припадатиме нормальне навантаження, через яке вона може розширитися. Важливо вимірювати обидві стопи, адже вони можуть дещо відрізнятися своїми розмірами (це цілком природно). Орієнтуватися треба на більше значення.

Якщо купуєте взуття без дитини у звичайному магазині, то для вибору користуйтеся жорсткою паличкою такої ж довжини, як стопа. Щоправда, в такому разі можна не вгадати з шириною взуття, але товар можна повернути назад або обміняти його на відповідне взуття.

Є багато виробників взуття і вони можуть по-різному позначати розміри. Не намагайтеся все тримати в голові. Просто пам'ятайте довжину дитячої стопи та зіставляйте її з таблицями розмірів від різних виробників. Тоді точно не помилитеся.