Четвер, Тра 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Різновиди спортивних нагород та де їх замовити

Вівторок, 8 лютого 2022 року

Традиція вручати переможцям спортивні нагороди з’явилась багато століть назад й з того часу не втратила актуальності. Медалі та дипломи стали обов’язковими атрибутами змагань, які проводяться серед школярів та студентів. В більш серйозних випадках вручають кубки або статуетки, які потрібно замовляти заздалегідь. Індивідуальне виготовлення таких призів має безліч переваг. Перш за все це можливість зробити нагороду оригінальною.

Популярні види нагород

Будь-який спортивний захід з великою кількістю учасників потребує ретельної підготовки. При цьому не можна забувати й про нагороди та призи для переможців. Зараз можна легко замовити індивідуальне виготовлення таких виробів як:

 • статуетки – досить популярний вид спортивних нагород, який стане гордістю для переможця та в подальшому нагадуватиме про пам’ятну подію;
 • медалі – це також популярний різновид нагородної атрибутики, який може відрізнятись розміром, формою, матеріалом виготовлення (можуть бути закріпленими на стрічці або безпосередньо на одязі переможця);
 • кубки – такі вироби вручають як команді, так і кожному гравцеві окремо;
 • дипломи та пам’ятні сувеніри – їх часто замовляють як втішний приз.

За потреби можна замовити виготовлення партії дипломів або медалей та кубок або статуетку для команди переможця. Будь-яка з обраних нагород буде радувати її власника протягом тривалого часу.

Особливості виготовлення

При виборі потрібно враховувати специфіку та формат заходу, на якому будуть вручати нагороди. Якщо це змагання з великою кількістю учасників яке проводять регулярно, варто замовити виготовлення призів одного зразку. Для особливих подій обирають нагороди з оригінальним декоруванням. Також можна замовити спортивні кубки нестандартного розміру. В цілому є можливість індивідуально підібрати будь-який параметр.

За потреби можна отримати допомогу професіоналів у виборі матеріалу та створенні ескізу майбутньої нагороди. Для створення виробів на замовлення завжди використовують сучасне обладнання та ручну доробку майстрів, якщо це потрібно. Завдяки цьому результат завжди має акуратний вигляд, повністю відповідає побажанням замовника та вирізняється довговічністю й ексклюзивністю.

Нагороди з акрилу

Нагороди з акрилу одні з найпопулярніших. Матеріал, з якого вони виготовлені, досить дешевий, але має привабливий вигляд та дає змогу втілювати в життя будь-які ідеї. В процесі виробництва використовують гравірування лазером, УФ-друк та інші технології.

Акрилові нагороди мають й інші переваги:

 • однорідна структура, прозорість;
 • сучасний та елегантний вигляд;
 • доступна вартість;
 • можливість вдалого поєднання з іншими матеріалами.

Асортимент нагород з акрилу досить великий. Не обов’язково обмежуватись звичним прозорим варіантом, хоча такі вироби досить популярні серед покупців. Можна замовити виготовлення нагород із кольорового акрилу з різними ступенями прозорості. Особливо цікаво виглядає флуоресцентний акрил з лазерним гравіруванням.

Нагороди з дерева

Головна перевага нагород з дерева полягає в доступній вартості та досить незвичайному вигляді. Можна створювати вироби абсолютно різної форми та прикрашати їх різьбленням, додавати декоративні узори.

Малюнок, логотип або напис на такому виробі зберігається протягом тривалого часу та робить нагороду унікальною. Нагороди з дерева створюють за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє зробити його бездоганним.

Існує декілька переваг таких нагород:

 • використання якісної сировини, яка має привабливий вигляд та високу стійкість до механічних ушкоджень;
 • можливість створення нагород різних форм, розмірів та нанесення декору;
 • екологічність та безпечність;
 • універсальність – можна замовити створення такої нагороди для будь-якого виду спорту.

Ще одна важлива перевага такої продукції полягає в природній красі та різноманітності відтінків дерева. За бажання цей матеріал можна поєднувати з склом, акрилом, металом та створювати досить оригінальні вироби.

Нагороди з металу

Метал – це також досить популярний матеріал, який використовують для створення нагород. Завдяки якісній професійній обробці він виглядає витончено та привабливо. Вироби з даного матеріалу мають ряд переваг, серед яких:

 • довговічність, висока механічна стійкість;
 • вигідне поєднання ціни та якості;
 • естетично привабливий вигляд та оригінальність.

За бажанням метал можна поєднувати з іншими матеріалами – склом, акрилом, деревом та створювати ексклюзивні вироби. Гравірування лазерним методом дозволяє персоналізувати нагороди.

Скляні нагороди

Скло – це податливий та зручний в роботі матеріал, яку можна надати будь-яку форму, створити багатошарову конструкцію, додати металеві елементи або інші деталі. Гравірування, нанесення малюнків та використання УФ-друку дає змогу створювати унікальні вироби високої якості.

Спортивні нагороди зі скла мають й інші переваги:

1. Завдяки особливостям матеріалу можна експериментувати з формами, розмірами та способами оздоблення. Таким чином не потрібно стримувати політ фантазії та створювати різноманітні вироби.

2. Скляні нагороди легко піддаються гравіруванню. Саме тому на нагороди наносять написи, логотипи, малюнки або будь-які елементі декору. Таким чином можна персоніфікувати призи та помічати на них дати проведення змагань.

3. Довговічність. Виробі зі скла не потребують складного догляду, їх можна зберігати практично в будь-яких умовах, не хвилюючись за збереження початкового вигляду.

4. Естетичність. Нагороди з такого матеріалу завжди виглядають привабливо та солідно при порівняно невисокій ціні виробництва.

Для створення таких нагород використовують сучасні технології, які дозволяють втілювати в життя будь-які ідеї. Завдяки цьому в нагороді можна відобразити досягнення переможці, його професіоналізм або особистісні якості.