ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як продати машину якнайшвидше: що робити, куди звертатись

Велика Епоха

Якщо йдеться про вживане авто - це не означає, що воно не повинно бути надійним. Придбання автомобіля з рук в Україні досить популярне. Така машина коштує дешевше, тому можна підібрати будь-яку марку. Однак така покупка пов'язана з певними ризиками та новому господареві доведеться докласти певних зусиль, щоб забезпечити безпечну угоду. Продати машину з пробігом в Україні можна за допомогою надійної та перевіреної багатьма користувачами дошки автооголошень MyMyCars.com, яка має зручний та зрозумілий сервіс. Додати безкоштовне оголошення можна, перейшовши за посиланням https://mymycars.com/profile/add-advertisement.

авто
авто

Добре враження по машину, що продається

Намагаючись виручити найбільше коштів за автомобіль з пробігом, його власник в першу чергу повинен привести транспортний засіб до належного стану. Для цього треба потурбуватись про зовнішній вигляд:

 • забезпечити повноцінну мийку;
 • провести чищення пилососом;
 • відполірувати все, що тільки можливо;
 • ретельно вичистити бруд навіть у важкодоступних місцях;
 • вилучити з авто будь-які папірці, недопалки та використані серветки, що можуть знаходитись в бардачку;
 • замінити старі аксесуари, включаючи витертий килимок та накладки на педалях;
 • якнайкраще вичистити руль, щоб не псував загальне враження та не прилипав до долонь.

Поряд з тим, автомобіль з рук повинен виблискувати чистотою навіть під капотом. Треба погодитись, що сліди підтікання мастила та гальмівної рідини не сприятимуть доброму враженню про авто. Окрім того, потенційний покупець має повне право поцікавитись рівнем мастила, антифризу чи гальмівної рідини за допомогою щупа. Саме таким чином прояснюється картина стосовно належного догляду за транспортним засобом та вдається пролити світло на інші відомості стосовно справності двигуна.

Завчасно потурбуватись про документи та докази на свою користь

Щоб прискорити продаж машини з пробігом, треба мати при собі повний перелік документів, без яких не може відбутись перереєстрації. В цей перелік входить:

 • оригінал паспорта;
 • СТС и ПТС;
 • страховка.

Та щоб не втрачати коштовний час на своє виправдання, коли трапляється непередбачувана ситуація, непогано було б заздалегідь озброїтись паперовими доказами щодо відсутності будь-яких обтяжень та обмежень на реєстраційні дії. Серед таких неприємностей можуть бути несплачені штрафи, перебування машини під заставою чи будь-що інше. А при необхідності виключити всілякі ризики у майбутньому, договір купівлі/продажу складається в 3-х екземплярах. Не вважається зайвим й оформлення акту передачі машини іншому власнику, де зазначається відсутність на дату підписання угоди будь-яких претензій до технічного стану та вигляду з боку покупця.

продаж авто
продаж авто

Найкращий спосіб швидкого продажу

Розраховуючи знайти покупця на вживаний автомобіль, зацікавлена особа може особисто виставити оголошення в інтернет або закріпити напис «продається» на лобовому чи задньому склі. Ніхто не заперечить й щодо спроби відвідувати авторинок кожні вихідні. Але всі перераховані варіанти не будуть вважатись гарантією швидкого продажу навіть ідеального транспортного засобу. Найліпшим виходом із ситуації, що склалась, буде звернення до послуг спеціального сервісу з перевіреною репутацією.

Окрім того, що в онлайн-сервісі MyMyCars зібрана безмежна кількість пропозицій на будь-який смак, так ще є всі підстави розраховувати на такі переваги:

 1. Наявність власної платформи з гарантованим застосуванням сотень інновацій і технологій, пов’язаних з купівлею та продажем авто.
 2. Можливість покладатись на штучний інтелект, котрий добре розуміє, що потрібно клієнту та пропонує найкращі варіанти.
 3. Автоматичне заповнення оголошень з самостійним підтягненням характеристик автомобіля.
 4. Швидкий онлайн-розрахунок.
 5. Безпека кожного користувача завдяки імунітету до шахрайських оголошень.
 6. Забезпечення звітності про історію автомобілів за допомогою 300 баз даних.
 7. Допомога у вирішенні питань з документацією, оформленням та юридичною чистотою угод.

Завдяки надійним гравцям нашого сьогодення, авторинок здатний задовольнити найсуворіші вимоги кожної зі сторін. Швидкість вирішення, безпека, надійність та зручність користування – це саме ті характеристики, що найбільш затребувані власниками автотранспорту.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.