Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що таке тонування волосся і чим воно відрізняється від звичайного фарбування?

Середа, 12 січня 2022 року

Зміна кольору волосся — відмінний спосіб створити новий образ і надати зовнішності ще одну помітну особливість. Для цього багато жінок замовляють тонування волосся. При такій процедурі фарбується тільки поверхня волосся, а ось при традиційному фарбуванні фарба проникає глибоко в його структуру. Тому тонування є більш щадною процедурою, що особливо важливо для жінок з ослабленим волоссям. Також різниця простежується і у стійкості ефекту. Фарбування дає більш тривалий ефект, а тонування в залежності від технології та особливостей будови волосся дозволить змінити його відтінок на пару тижнів або на пару-трійку місяців. Замовити тонування можна у салоні краси Fast Line Studio. Його майстри чудово знають свою справу і зможу до невпізнання змінити колір ваших локонів.

волосся

Коли буде актуальним тонування?

Якщо жінці потрібно надовго змінити колір свого волосся, то їй потрібно вдаватися до його фарбування. Але якщо вона хоче ненадовго змінити природний відтінок локонів або посилити відтінок фарби, то в таких випадках краще скористатися саме тонуванням. Наприклад, цю процедуру часто замовляють молоді дівчата перед вечірками, випускними вечорами та іншими святами. Якщо ж жінка воліє часто змінювати образи та експериментувати зі своєю зовнішністю, то тонування теж буде найкращим вибором.

тонування волосся

Трохи про різні види тонування

Найбільш затребуваним є щадне тонування. Це хороший варіант для тієї жінки, яка поки не хоче вирушати на фарбування волосся, але вважає за необхідне трохи поглибити його колір і зробити його більш виразним. При щадному тонуванні волосся не ушкоджується, тому воно підходить навіть для слабких локонів, які в минулому часто фарбували. Ефект від такої процедури утримуватиметься до двох тижнів.

тонування волосся

Найнестійкішим є ефект від легкого тонування. Для цього використовуються спеціальні шампуні, муси. Колір трохи поглиблюється, але ефект зберігатиметься лише до наступного миття голови.

тонування волосся

Найбільш стійкого результату можна досягти за інтенсивного тонування. Відтінок волосся в цьому випадку можна буде змінити приблизно на 2-3 місяці, оскільки для такої процедури застосовуються речовини, що окислюють. Правда, стійкість ефекту тонування сильно залежить від будови волосся, частоти миття голови та інших факторів. Тонувати можна і фарбоване, і натуральне волосся.

Comments   

загрузка...